Gyvūnai

Turtas vertinamas ne pinigais, o tuo, kas mūsų viduje: benamiai ir jų augintiniai

Visiems seniai žinoma, kas iš gyvūnų yra geriausias žmogaus draugas. Juk šunys gali būti ištikimi ir atsidavę iki paskutinio savo atodūsio, net kai nebeliko paties šeimininko. Bet ar gali būti žmogus toks pat atsidavęs šuniui?

Geriausiu jo draugu?

Deja, tai ne visada taip. Mums žinoma daugybė pačios nuoširdžiausios ir ištikimiausios draugystės tarp žmonių ir jų augintinių pavydžių, tačiau mes taip pat žinome daug atvejų, kai žmogus išdavė savo keturkojį draugą arba nuo pat pradžių buvo žiaurus su juo.

Dar viena geriausių šunų savybių galima įvardinti nesavanaudiškumą. Jiems nesvarbus statusas, materialinė padėtis ir kitos žmogaus gėrybės.

Todėl mes norime parodyti jums rinkinį, kuriame yra ypatingo tipo žmogaus ir šuns draugystė.

Čia jūs pamatysite benamius žmones, pasiruošusius pasidalinti paskutiniu trupiniu. Štai ką reiškia tikra draugystė!

Taigi, branginkite savo numylėtinius, jei su tuo susidoroja net tie, kurie neturi stogo virš galvos.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page