Idomybes

10 interjero stereotipų, kuriuos jau seniai laikas pamiršti

  1. Vienodi sofa ir foteliai

Dauguma žmonių dar iš senų laikų laikosi minties, kad baldus reikia būtinai pirkti komplektais: kokia sofa, tokie pat ir foteliai. Šiais laikais taip derinti baldų visai nebūtina. Jūs galite prie sofos priderinti visai kitokius fotelius, svarbiausia, kad jie derėtų jūsų kuriamame interjere.

  1. Miegamojo baldų garnitūras

Visiškai nebūtina pirkti miegamojo baldų garnitūrą. Jūs galite ir visai atsisakyti spintelių prie lovų, o vietoj jų pastatyti simpatiškus staliukus.

  1. Baltos sienos – tai kaip ligoninė

Taip, sienos gali būti ir baltos, ir tai visai neatrodys, kaip ligoninė, jei jūs pasirinksite teisingus akcentus ir neužversite viso kambario baltais baldais. Svarbiausia – teisingai sudėlioti akcentus, ir jūsų interjeras bus lengvas ir švelnus.

  1. Baldai, sustatyti prie sienų

Paplitusi nuomonė, kad jei baldai stovi prie sienų, kambaryje yra daugiau vietos. Taip, jei kambarys mažiukas, tada variantų nėra daug. Bet, jei, pavyzdžiui, kambarys didesnis, nei 18 kvadratinių metrų, šį stereotipą jau galima pamiršti.

  1. Banalios plytelės vonios kambaryje

Šių laikų prekių ir medžiagų, skirtų vonios kambariui, įvairovėje, puikiai galima atsisakyti keraminių plytelių. Dabar jūs galite naudoti akmens imitacijos plyteles, betoną, medį.

  1. Vienodi stalas ir kėdės

Įvairinti galima ir virtuvės interjerą, perkant stalą ir kėdes iš skirtingų kolekcijų. Drąsiai derinkite ir nieko nebijokite.

  1. Didelių gabaritų minkšti baldai

Masyvūs fotelių ranktūriai šiais laikais įgavo paprastas formas ir kuklesnius parametrus. Rinkdamiesi baldus, vadovaukitės viena taisykle: kuo mažesnis kambario plotas, tuo kompaktiškesni turi būti foteliai, sofa ir stalas.

  1. Vaikų kambarys turi būti ryškus

Vaikų kambario interjeras gali būti ramus, be ryškių, į akis krintančių spalvų – tokioje aplinkoje vaiko fantazija vystosi geriau. Ramių spalvų vaikų kambaryje spalvų prideda žaislai, plakatai, įvairūs piešiniai.

  1. Betonasper grubi medžiaga

Šiais laikais yra daugybė variantų, kaip panaudoti betoną interjere (arba betoną imituojantį tinką). Ir jis kuo puikiausiai atrodo šiuolaikiniame stiliuje. Dar vienas didelis privalumas, kad jis yra atsparus drėgmei ir jūs galite naudoti betoną net vonios kambaryje.

  1. Tiulis ant langų

Neatsisakykite jo visur, bet, norint, be jo galima visiškai apsieiti. O mažos patalpos su didelėmis palangėmis be tiulio atrodys kur kas erdvesnės.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page