Idomybes

SMS ir dar 5 būdai sugadinti santykius

  1. Neatitrūkite nuo pokalbio.

Pokalbis – tai ne monologas, kuriame jūs atsijungiate, kai partneris kažką sako, ir galvojate savo sekančią repliką. Jei jūs neįsitraukę į pokalbį pilnai, tai nepagarba partneriui.

  1. Nesmerkite partnerio.

Partneris nusipelnė, kad jūs išklausytumėte ir suprastumėte jį vietoj to, kad iškart smerktumėte. Smerkimas iškart užkerta kelią išeičiai.

Tai ne tik neproduktyvu, bet ir neteisinga: juk jums nepatiktų, jei smerktų jus? Todėl duokite partneriui šansą pasiaiškinti.

  1. Klausykitės aktyviai ir dėmesingai.

Aktyvus klausymasis – tai įgūdis, kurio reikia mokytis, ir tikra dovana partneriui. Meskite iš galvos visa nereikalinga ir atidėkite į šalį iš anksto paruoštas mintis.

Išklausykite partnerio žodžius ir supraskite jų prasmę. Užduokite klausimus, kad geriau jį suprastumėte. Žiūrėkite į akis ir nepertraukinėkite.

  1. Nedarykite skubotų išvadų.

Skubotos išvados trukdo jums pamatyti tiesą. Kai mes save kažkuo iš anksto įtikiname, tai tik maitiname savo baimes, norus ir egoizmą.

Tik supratę tikrą situacijos prigimtį ir partnerio požiūrį, mes galėsime rasti tikrą problemos sprendimą.

  1. Nevenkite pokalbių ir neužsidarykite savyje.

Kai iškyla konfliktas, jums tenka palikti komforto zoną, pripažinti savo jausmus ir papasakoti apie juos partneriui.

Tokie pokalbiai gali būti varginantys, todėl normalu padaryti pertrauką. Tačiau nevenkite partnerio: paaiškinkite jam, kad jums reikia padaryti pauzę, ir būtinai pratęskite pokalbį, kai nurimsite.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page