Idomybes

Naujas įstatymas: studentai privalo pasodinti 10 medžių, jei nori gauti diplomą.

Čia tai bent požiūris!

Štai vienas iš būdų, pasodinti 175 milijonus medžių per metus: įpareigoti studentus tai padaryti.

Filipinuose gegužės 15 dieną priimtas naujas įstatymas. Dabar visi mokiniai ir studentai privalo pasodinti mažiausiai 10 medžių, kad galėtų įstoti į universitetą.

Medžiai gali būti pasodinti miškuose, mangrovėse, draustiniuose, miesto rajonuose, apleistuose sklypuose. Jie turi atitikti klimatą, rekomenduojama rinktis vietines medžių rūšis.

„Mes pripažįstame jaunimo teisę į subalansuotą ir sveiką ekologiją…Bet nėra jokių priežasčių, kodėl jie negalėtų įnešti savo indėlio į mūsų naują realybę“.

Tokiu būdu kasmet bus pasodinta ne mažiau, nei 175 milijonų naujų medžių.

Tai atitinka 525 milijardus naujų medžių per vienos kartos gyvenimą.

Šalies Švietimo ministerija atsakinga už naujo įstatymo laikymąsi, tuo tarpu aplinkos apsaugos ir žemės ūkio departamentas tieks sodinukus, nustatys tinkamas sodinimui vietas, kontroliuos medžių augimą.

Vyriausybės nariai sako, kad šie medžiai taps studentų gyvenimo paveldu aplinkai ir ateitiems kartoms.

Kaip jūs manote, ar ne laikas ir mūsų šalyje pradėti tokią iniciatyvą?

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page