Idomybes

Neįtikėtina tėvo ir sūnaus istorija. Jie 40 metų gyveno džiunglėse

Ši istorija prasidėjo beveik prieš pusę amžiaus. 1972 metais Vietnamą bombardavo amerikiečių kariuomenė. Valstiečio Ho Van Than kaimas buvo nušluotas nuo žemės paviršiaus.

Beveik visi jo artimieji ir giminės žuvo. Vyras liko tik su mažu sūneliu Ho Van Lang‘u. Norėdamas išgelbėti sūnų, Than nusprendė eiti į džiunglių gilumą.

Tėvas ir sūnus kažkiek laiko klajojo po džiungles. Bet tada vyras surado tinkamą vietą prie vandens šaltinio, kurioje ir pasistatė lūšnelę.

Čia jie išgyveno iki 2013 metų, nežinodami, kad karas jau pasibaigė. Than ir Lang maitinosi vaisiais, uogomis, kurie augo aplink. Jie nenuklysdavo toli nuo savo trobelės. Nueidavo daugiausia porą kilometrų.

Tėvas išmokė sūnų medžioti. Kai Than paseno, maisto rūpintoju tapo Langas. Vienintelis dalykas, likęs iš buvusio gyvenimo, buvo vaikiški Lango drabužiai. Juos jis buvo greit išaugęs. Beveik per 40 metų abu Vietnamo Maugliai taip ir nesiryžo sužinoti, kas vyko pasaulyje.

Artimiausias kaimas buvo už 40 kilometrų. Juos surado atsitiktinai. Tada tėvas ir sūnus grįžo į civilizaciją.

Langui, beje, teko beveik iš naujo mokytis kalbėti. Daugelį žodžių vyras tiesiog pamiršo. Bet jis greit visko išmoko. Labiausiai Langą nustebino televizorius.

Jei pradžioje jis šalinosi žmonių, tai vėliau jis tapo daugelio dokumentinių filmų, televizijos laidų ir šou herojumi. Than dabar ramiai gyvena savo gyvenimą pensijoje.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page