Idomybes

3 klastingos moterys pagal Zodiako ženklą, kurios gali pavogti jūsų vyriškį

Ginčai dėl draugystės tarp vyro ir moters egzistavimo iki šiol tęsiasi. Kaip tai bebūtų, kai kurios moterys gali būti išties klastingos.

Astrologai rekomenduoja būti budrioms su šių trijų Zodiako ženklų moterimis:

Žuvys

Žuvys traukia vyrus savo bejėgiškumu ir naivumu. Jei jūs nors truputį pažįstate vyrišką psichologiją, tai turbūt žinote, kad jie savo prigimtimi medžiotojai, gynėjai, gelbėtojai.

Pamatęs, kaip Žuvys apsimeta silpnais padarais, tikras riteris iškart panorės joms padėti. Ir tada jos panaudos visą savo žavesį. Pavojus!

Vėžys

Šalta ir pragmatiška šio ženklo atstovė žino „slaptus“ vyrų valdymo metodus. Ji virtuoziškai valdo ne tik savo vyrą, tačiau gali apdoroti ir nepažįstamąjį! Šalia jos vyrai pameta galvas ir virsta paaugliais. Kas dar įdomu, Vėžio atstovė gali išversti situaciją taip, lyg niekuo nekalta.

Mergelė

Mergelė domisi vyrais dėl labai banalios priežasties – kad įtiktų savo išdidumui. Bandydama privilioti „grobį“, ji išbando visus savo žavėjimo įgūdžius. Susidorojusi su viena auka, ji gali pereiti prie kitos, labiau neprieinamos ir tolimos.

Jūs turite tokių klastingų draugių? Ar pastebėjote tokias jų nuodėmes? Papasakokite mums komentaruose!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page