Idomybes

6 išmintingos ir gudrios moters, kuri visada gauna iš vyro ko nori, taisyklės

1.Visada įsiklausykite, ką sako pašnekovas. Šiuolaikinės kartos problema tame, kad žmonės nebemoka klausyti ir girdėti. O mes sielos gilumoje, pasąmonės lygmenyje manome, kad mūsų neišgirdo, ir tai, ką mes pasakėme, nieko nedomina. To pasekmė – balso kėlimas, bandant „perrėkti“ pašnekovą. Tai visiškai neteisinga. Kalbėkite tyliai, bet taip, kad jus suprastų – tai ir yra didžiausias menas.

2.  Parodykite pagarbą. Vyras – tai visada ramstis, apsauga, akmeninė siena ir, žinoma, maitintojas. Galbūt šis pareiškimas ir pasirodys kvailas skaitmeninių technologijų amžiuje. Tačiau noras tapti gudria ir išmintinga moterimi turi būti pas kiekvieną. Visada gerbkite žmogų, tegu jis jaučiasi šeimoje svarbiausias.

3. Asmeninė erdvė – tai svarbu. Protingos moters galia tame, kad nelaikytų už pavadėlio, o paleistų juos. Būtent tada žmogus norės grįžti. Nereikia drebėti dėl mylimojo, duokite jam laisvę ir blaiviai vertinkite situaciją.

4. Dažniau šypsokitės. Juk būtent pakili nuotaika, rami šypsena parodys pasitikėjimą savimi, padės aplinkiniams patikėti jūsų jėgomis. Moteris, kuri visada rami, išmintinga, subalansuota, kelia tik susižavėjimą. Jos vyras irgi visada žavisi ja.

5. Žodžius sutvirtinkite veiksmais. Jokia savimi pasitikinti moteris neims zyzti ir verkti ant svetimo peties. Tai jau tikrai ne jai. Ji – mylima ir mylinti, valinga, išmintinga ir stipri.

6. Dažniau girkite vyrą su priežastimi ir be. Jūs pakeliate jo savivertę, partneris jaus palaikymą ir pagarbą sau. To pasekoje mylimasis įpras, kad jam viskas gerai, kad jam viskas pavyksta. Tada moteris ir galės paprasčiausiai juo manipuliuoti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page