Idomybes

Laukėsi trynukų, bet gavo ketvertuką: moteris nesitikėjo tokio įvykių posūkio

Atrodo, kad gyvenimas nuspėjamas ir jo įvykius galima numatyti, bet tai ne taip lengva – 45 metų JAV pilietė Loren netikėtai sužinojo, kad laukiasi trynukų. Tuo metu ji jau turėjo 11-metę dukrą – daugiau vaikų ji nenorėjo.

Štai kaip viskas buvo: kartą Loren pasidarė bloga ir ji kreipėsi į gydytoją.

Šis momentas visam laikui išliks jos atmintyje, juk ne kasdien būnant 45-erių galima išgirsti naujieną, kad laukiesi trynukų.

Kai vyras sužinojo apie tai, laimė jį perpildė, jis tiesiog spindėjo iš džiaugsmo ir buvo pasiruošęs padėti žmonai viskuo, kuo tik galėjo.

Nėštumas praėjo lengvai. Tą dieną, kai Loren gimdė, jos savijauta pablogėjo. Pasirodė, jos viduje buvo dar vienas vaikas.

Po kelių minučių ji turėjo dar vieną dukterį.

Tiesiog nuostabu. O jūs netikite stebuklais?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page