Idomybes

Jam 74, o jai vos 40, tačiau jie turi tvirtą santuoką ir du vaikus – kaip gyvena aktorius Richardas Gere’as su žmona, kuri jaunesnė 34 metais

90-aisiais, po kurtinančios filmų Graži Moteris ir Pabėgusi Nuotaka sėkmės, aktorius Richardas Gere’as buvo vienas mylimiausių aktorių tarp daugelio pasaulio šalių moterų.

Gere’ą sunku pavadinti klasikiniu gražuoliu, tačiau jo išvaizdoje buvo kažkas, kas užkabino daugybę tv žiūrovių.

Paprastame gyvenime Richardas Gere’as buvo pavyzdingas ir ramus žmogus – jokių skandalų su jo vardu nebuvo, jokių bjaurių gandų apie jį nebuvo skleidžiama.

Daugelio šalių moterys matė jame tą patį Idealų Vyrą – galantišką, ramų ir mandagų. O dar turtingą.

Tiesa, pats Gere’as tuo metu buvo santykiuose iš pradžių su modeliu Cindy Crawford, o paskui su aktore Carey Lowell.

2016 metais aktorius išsiskyrė,tačiau vienišas buvo neilgai – 2018 metais aktorius vedė ispanų aukštuomenės liūtę Alejandra Silva.

Šios vestuvės sukėlė audringą visuomenės reakciją. O kaip gi! Juk skirtumas tarp sutuoktinių buvo net 34 metai – Gere’ui tuo metu buvo 69, o jo nuotakai vos 35!

„Kam jai tas senis?“ – nesuprato žmonės visame pasaulyje. Ir iš tiesų, kam?

Juk Gere’o ir Silvos santuoka tai visiškai ne tas atvejis, kai jauna, bet neturtinga mergina išteka už turtingo ir pagyvenusio vyriškio pinigų.

Alejandra Silva pati visada buvo pakankami pasiturinti ir be Richardo Gere’o – jos tėvas yra žinomas verslininkas ir buvęs Real Madrid futbolo klubo viceprezidentas.

Pinigų trūkumo merginai jau tikrai niekada nebuvo, todėl jai nėra prasmės tekėti už „senų pinigų“, būdama aukštuomenės liūtė, Alejandra tikrai galėjo susirasti kokį nors turtingą ir jauną gražuolį.

Be to, mergina jau buvo ištekėjusi už milijonieriaus, kuris savo ruožtu buvo milijardieriaus sūnus. Tiesa, ši santuoka iširo, o Silva joje pagimdė savo pirmąjį vaiką.

Tačiau mergina pasirinko ne jaunuolį, o būtent Gere’ą, kuris vyresnis už ją net 34 metais ir atrodo visai ne taip, kaip kadaise 90-ųjų filmuose.

Visko priežastis tikra meilė – kaip sako pati Alejandra, amžiaus skirtumą ji mato ir supranta, bet nepaisant to, kad Gere’as vyresnis už ją 34 metais, Silva įsitikinusi, kad Richardas yra būtent jos žmogus.

Vėlgi, nepaisant amžiaus skirtumo, sutuoktiniai turi labai daug bendrų interesų, čia jie puikiai sutaria.

Silva, kaip ir Gere’as, užsiima labdara, o taip pat išlaiko benamių žmonių pagalbos fondą ir teigiamai žvelgia į budizmą (o Gere’as, kaip žinia, seniai išpažįsta būtent šį tikėjimą).

Tačiau nepaisant aiškios tarpusavio meilės, žiūrint į šią porą, žinoma, iškyla disonansas – jauna ir graži Alejandra ir pagyvenęs absoliučiai žilas Gere’as.

Tačiau pačių sutuoktinių santykiai aiškiai tvirti ir nuoširdūs.

2019 metais porai gimė pirmas bendras vaikas. Nepaisant solidaus amžiaus, Gere’as, sprendžiant iš paparacių fotografijų, aktyviai padeda savo jaunai žmonai.

Richardo Gere’o ir Alejandros Silvos santuoka – ryškus pavyzdys to, kad jei tarp dviejų žmonių yra tikra meilė, tai joks amžiaus skirtumas jiems ne kliūtis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page