Idomybes

5 pažadai kuriuos turite duoti patys sau

 1. Pasižadėkite, kad nesvarbu, koks sudėtingas bebūtų jūsų gyvenimo kelias, jūs visada seksite savo svajone.

Jūsų svajonės, kiek laiko jums tektų jų siekti, yra pagrindinis jūsų gyvenimo dalykas. Neverta atsisakyti jų dėl to, kad jūs nejaučiate pasitikėjimo savo jėgomis.

Stenkitės įdėti į jų įgyvendinimą savo laiką ir energiją, ir po kurio laiko būtinai suprasite, kad pastangų įdėjote jau pakankamai.

 1. Pasižadėkite, kad priimsite visu subrendusius pokyčius.
  Nebijokite pokyčių. Mes visi laikas nuo laiko turim keistis, kokie sunkūs jie bebūtų. Tokiu būdu mes augame.
 2. Pažadėkite, kad jūs nesistengsite dėl kitų, skriausdami save.
  Žinoma, mes turime padėti ir rūpintis ir kitais žmonėmis, bet to negalima daryti, jei taip kenkiame sau. Pamiršdami savo pačių poreikius, jūs lyg pripažįstate, kad esate nevykėlis.
 3. Pažadėkite, kad atsikratysite toksiškų žmonių
  Jus nuodijančių žmonių neturi būti jūsų gyvenime. Nutraukite bendravimą su jais, nors kartais tai sunku padaryti, bet tik tada jūs būsite tikrai laimingi.
 4. Pažadėkite, kad net jei nukrisite, jūs vėl atsikelsite.
  Galite kristi kiek tik norite, bet jei visada rasite jėgų atsikelti, vadinasi ne viskas prarasta.

Jūs galite stengtis būti geresniais, net nepamirškite, kad jūs jau esate pilnavertė asmenybė. Tiesiog būkite ištikimi sau ir stenkitės iš visų jėgų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page