Idomybes

Diedukas rado 100 tūkstančių dolerių dėžutėje, kuri priklausė bobutei

Jie gyveno petys petin štai jau 50 metų. Per tą laiką jų namuose nebuvo kažkokių triukšmingų barnių. Niekas ir pagalvoti negalėjo,kad ši puiki pora gali dėl ko nors pyktis. Močiutė su dieduku gyveno laimingai. Jei vienam jų kas nors nepatiko, iškart kalbėjo apie tai.

Tarp jų nebuvo paslapčių – jie pasakojo vienas kitam viską! Tačiau močiutė vis dėlto turėjo vieną mažą paslaptį. Ji  laikė skrynelę savo spintoje, kurią atidaryti buvo griežtai draudžiama. Diedukas nežinojo, kas viduje, ir net nedrįso atidaryti.

Apie skrynelės egzistavimą jis sužinojo visiškai netyčia ir atidarė ją. Senelė tuo metu sirgo ir jai liko gyventi neilgai. Ji gulėjo savo lovoje ir žiūrėjo kažkur į tolį. O senelis nusprendė sutvarkyti spintą. Aptikęs senutėlę skrynelę, jis ryžosi atidaryti. O kai pažiūrėjo vidun, aiktelėjo…

Ten buvo 2 lėlės ir beveik 100 tūkstančių dolerių. Diedukas mirksėjo akimis, negalėdamas patikėti tuo, ką mato. Kai jis paprašė žmonos paaiškinti kas tai, ji papasakojo:

Mano močiutė visada sakė, kad šeimoje niekada nereikalingi barniai. Kiekvieną kartą, kai aš pykau ant tavęs, mezgiau lėlę.

Reiškia per visą mūsų bendrą gyvenimą tu pykai ant manęs tik du kartus? Kaip tai miela! O pinigai iš kur?

Iš likusių lėlių pardavimo!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page