Idomybes

Vis tik ką reiškia moteriška poza? Testas

Sužinoti gražiosios lyties atstovių charakterį galima ir iš pozos, kuria ji paprastai stovi ar sėdi. Pasirenkam tinkamą iš apačioje pateiktų paveikslėlių ir žiūrime apačioje, ką gi tai reiškia.

А — Jūs stabilios psichikos, praktiška ir tolerantiška. Visi pripažįsta, kad jūs atsidavusi ir nuoširdi draugė. Šioks toks išoriškas šaltumas jums trukdo kartais užmegzti kontaktą su aplinkiniais.

B — Jūs mėgstate būti dėmesio centre. Jūsų esate aktyvi, žinote, ko norite ir siekiate to. Jūsų inteligencija ir stiprus charakteris pasireiškia tame, kad jūs esate lanksti sprendimuose ir turite blaivų požiūrį į tai, kas vyksta.

C — Jums sunku atsisakyti kokių nors ketinimų arba idėjų. Bet būkite atsargi, nes charakterio tvirtumas gali jums pakenkti, jei nesugebėsite lanksčiai bendrauti su aplinkiniais.

D — Jūs esate garbėtroška ir dažnai būnate nekantri, įgyvendindama savo ketinimus ir planus. Azartiškas, lengvai užsiplieskiantis temperamentas skatina jus veikti.

E — Tokia kojų padėtis ypač būdinga moterims, kurios yra labai santūrios, nepakankamai pasitikinčios savimi ir netgi neryžtingos

F — nepriklausomai nuo to, kurią koją jūs dedate ant viršaus, jūs pasitikite savimi. Moteris, mokanti gyventi ir pasinaudojanti tuo mokėjimu – štai jūsų esybė.

G — Jūs nuoširdi, sąžininga, o todėl jūsų stačiokiškumas nenervina aplinkinių. Jums būdingi bruožai – tikslumas, metodiškumas, pedantiškumas, įgimtas tvarkos jausmas, kartais besiribojantis su manija.

H — Jūs išlaikyta ir užsidariusi, užimate laukimo pozą ir dažniausiai esate gynybinėje parengtyje. Jūs negalite pakęsti nė mažiausio priekaišto, nes jūs esate itin jautrios prigimties.

I — Jūs esate labai neryžtinga, per daug smulkmeniška, tai jus pačią liūdina, bet jūs nieko negalite su savimi padaryti. Jūs vengiate žmonių ir dažnai leidžiate laiką vienumoje.

J — Jūs esate valdinga ir pavydi. Mėgstate visur ir visada būti pirma, dominuoti aplinkinių tarpe, su jumis nelengva bendrauti. Kas liečia galimas permainas, ypač jūsų gyvenime, tai čia jūs esate neryžtinga.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page