Idomybes

93 metų senelė keliauja po pasaulį ir užkariauja milijonus naudotojų širdžių

Prosenelė, užkariavusi milijonus Instagram naudotojų širdžių savo unikalaus ryškaus stiliaus ir gyvybingumo dėka, išvyko į kelionę po pasaulį, kad įgyvendintų dar keletą punktų iš savo norų sąrašo.

Apie nenuilstančios senutės planus papasakojo Daily Mail.

Į jų sąrašą įeina:

1. Aplankyti Niagaros krioklį.
2. Sumaišyti kokteilius bare ant stogo Niujorke.
3. Pažiūrėti į „Dalaso kaubojų“ pergalę.
4. Sraigtasparniu perskristi Didįjį Kanjoną.
5. Pasimokyti sambos Rio de Žaneire.
6. Žiūrėti į karštus tinklininkus Ipanemos pliaže.
7. Sutikti princą Bakingemo rūmuose Londone.
8. Pasimėgauti stulbinančiu pasirodymu Mulen Ruže Paryžiuje.
9. Gerti, dainuoti ir šokti tradiciniame airiškame pabe Dubline.
10. Praleisti naktį naktiniame klube G-A-Y London.

Baddie Winkle išgarsėjo 2014 balandį, kai jos anūkė publikavo močiutės fotografiją su vaivorykštės spalvos marškiniais, kutuotais džinsais ir kojinėmis su rožiniais kanapių lapais.

Nuo tada Baddie, užaugusi fermoje ir dirbusi mašinų gamykloje 28 metus, tapo stiliaus ikona daugiau nei 3 milijonams Instagram sekėjų. Jos gerbėjų sąraše Miley Cyrus, Rihana ir Nicole Richie.

Užkariavusi socialinių tinklų pasaulį Baddie, kurios tikras vardas Helen Ruth Elam van Winkle, nusprendė užkariauti realųjį pasaulį. Dabar ji keliauja po planetą su savo 21-erių proanūke Kenedie. Jų maršrutas įtraukia JAV, Kanadą, Braziliją, Didžiąją Britaniją, Airiją ir Prancūziją ir jos turi kiekvienoje šalyje išpildyti po punktą iš sąrašo.

Pora pradėjo savo nuotykį ir patraukė prie Niagaros krioklio. Baddie matė jį ir anksčiau, tačiau Kenedie čia buvo pirmąkart.

– Tai vienas iš pasaulio stebuklų, pareiškė Baddie po ekskursijos į Niagaros krioklį. Aš labai džiaugiuosi dėl Kenedie. Buvo įdomu pamatyti jos reakciją. Aš ir pati laukiau kelionės, todėl kad nebuvau ten daug metų, ir viskas spėjo pasikeisti per tą laiką.

Antrojo savo sustojimo metu Baddie išmoko maišyti kokteilius The Roof, bare ant Viceroy viešbučio stogo Niujorke. Su profesionalaus miksologo pagalba ji padarė 3 gėrimus, tame tarpe ir Elyx Taurę, į kurio sudėtį įeina degtinė Absolute Elyx, laimo sultys, sirupas, agurkas, mėta ir prosecco.

Paskui ji aplankė „Dalaso kaubojų“ mačą namų stadione Arlingtone, Teksaso valstijoje, ir skrido
sraigtasparniu per Didįjį Kanjoną, po to išvyko į Rio de Žaneirą, kur pabendravo su tinklininkais Ipanemos pliaže, o taip pat su vietiniais gyventojais nuėjo į sambos pamoką.

Baddie ruošiasi susirasti princą Bakingemo rūmuose Londone, po to ji bus pasiruošusi laukiamiausiems jos kelio punktams: Paryžiui ir Dublinui. Prancūzijos sostinėje ji mėgausis žymiojo Mulen Ružo kabareto šou prieš dainavimą, šokius ir išgertuves tradiciniame Airijos megapolio pabe.

Jos kelionė baigsis Londone, kur ji planuoja traukti į G-A-Y London naktinį klubą. Ten Baddie susitiks su vienu iš gerbėjų.

Savo kelionių metu Baddie, kurios šūkis socialiniuose tinkluose skamba kaip „vagiu jūsų vyrus nuo 1928 metų“, liko ištikima savo ryškiam stiliui. Ji apsivilko vaivorykštinį pončą, kad apsisaugotų nuo Niagaros krioklio purslų, blizgantį pastelinių tonų švarką Dalase ir raudoną striukę skrendant virš Didžiojo kanjono.

Stilingoji prosenelė taip pat rėmėsi akinančia lazda, padengtą spindinčiais akmenukais nuo viršaus iki apačios.

Baddie ryžosi gyventi pilnavertį gyvenimą po artimųjų mirties. Jos vyras užsimušė su mašina nedaug likus iki 35 vestuvių metinių, o prieš 18 metų nuo vėžio mirė sūnus.

– Aš netekau vyro ir sūnaus ir pavargau nuo sielvarto, todėl iš naujo atradau save, – pasakė ji interviu žurnalistams. Kai pirmoji jos fotografija pasklido kaip virusas, Baddie turėjo mygtukinį telefoną ir Tviterio žinojo tik pavadinimą. Ji mėgavosi socialiniu tinklų paslapčių studijavimu, o gautą patirtį panaudojo rašydama knygą „Gyvenimo vadovas“ , kuri išėjo šių metų pradžioje.

Draugai pilnai palaikė jos online nuotykį, nors jiems ne visada patinka jos apdarai, kas pačios Baddie
visiškai nejaudina.

– Aš nešiosiu tai, kas jiems nepatinka, ir tegu jie man tai sako. Jie sako: man tai nepatinka. Aš sakau: gerai. Tau tai nepatinka, o man patinka.

Baddie sako, kad visada lenkė savo laiką. Ji papasakojo, kad pirmoji savo aplinkoje pradėjo nešioti trumpą suknelę, kai jos tik atėjo į madą.

Tiems, kurie kaip ir ji, norėtų būti šiek tiek drąsesni dėl stiliaus, ji rekomenduoja: „Padarykite tai. Tiesiog padarykite tai. Jei jums tikrai patinka tai, ką aš nešioju, eikite ir nusipirkite ką nors panašaus ir parodykite visam pasauliui. Tai linksma“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page