Idomybes

Puikus testas pagal akių spalvą: kokiu talentu jūs pasižymite?

Luisvilio universitete atliko unikalų eksperimentą, kuriame dalyvavo keli tūkstančiai žmonių, atrinktų pagal vieną kriterijų – jų visų akys buvo žydros.

Stebinantis faktas, mokslininkai atliko tyrimus ir išsiaiškino, kad žmogaus talentas matosi iš akių. Ir daugumoje būtent akių spalva nurodo žmogaus gabumus vieniems ar kitiems dalykams. Labiausiai pasisekė žmonėms su žydromis akimis ir štai kodėl…

Pasirodė, kad žydraakiai sėkmingesni gyvenime, nei savanoriai su kitų spalvų akimis.

Žmonių su rudomis akimis, patenkintų savo karjera ir materialine būkle, daug mažiau.

Taipogi tyrėjai mano, kad žydraakiai sėkmingesni įsisavinant sudėtingas profesijas ir mokslus. Jie dažnai pasižymi pačiais įvairiausiais talentais ir lengvai užkariauja priešingos lyties širdis. Dar daugiau, žydraakiams laimingiesiems dažniau sekasi tokiose sporto rūšyse kaip golfas. O dar tokių žmonių neblogai išvystytas strateginis mąstymas.

Kol kas mokslininkai nerado tinkamo paaiškinimo šiam fenomenui. Užduotį sunkina ir tai, kad akių spalva nors ir yra paveldima, tačiau yra sudėtingų genetinių kombinacijų rezultatas ir dažnai pasireiškia po kelių kartų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page