Idomybes

Nuostabios šeimos ir jos namo-autobuso, kuriame auga jų vaikai, fotografijos

Gyvenimas furgone ant ratų arba Vanlife – nauja Europos ir Amerikos tendencija, kuri plinta ir populiarėja vis labiau.

Šiai amerikiečių šeimai toks gyvenimas tapo nauja gyvenimiška patirtimi, kuri vienintelė galėjo išgelbėti jų
šeimą nuo griūties.

Situacija šeimoje ėmė kaisti prieš kokius ketverius metus. Gyvenimiškos aplinkybės susidėliojo taip, kad Džesikai Ručai, Adamo Seros žmonai, teko auginti vaikus beveik neišeinant iš namų. O šeimos aprūpinimo našta pilnai gulė ant Adamo pečių. Vyras pavargdavo, bet ir namie nebūdavo galimybės pailsėti.

Ir čia šeimos galva pasidavė silpnybei, ėmė ieškoti problemų sprendimo alkoholyje, kas privedė šeimą iki
griuvimo ribos.

O paskui viename iš Vanlife forumų jie atkreipė dėmesį į jaunos anglų poros, spėjusios išvažinėti kelias kaimynines šalis savo furgonu, istoriją. Pasikalbėjo su žmona. Ši irgi užsidegė tokia idėja – gyvenimu ant ratų.

Tiesa, ją įgyvendinti pasirodė nelengva, kadangi reikėjo atsižvelgti ir į vaikų komfortą.

Kad pilnai aprūpintų buitį ir patenkintų visų poreikius, pora 2018 metais nusipirko naudotą mokyklinįautobusą ir po ilgo bei esminio perdarymo savo rankomis pavertė jį tikru namu ant ratų, talpiu ir patogiu.

Dabar namo spidometre jau tūkstančiai bendrų šeimos mylių, aplankyta daugybė šalies miestų, kuriuos vaikai, Adamas ir Džesika pamatė savo akimis, gražiausios Jungtinių Valstijų vietos.

Šiandien Adamo šeima apvažiavo jau ne vieną Valstijų miestų, apsistodami gražiausiose vietose. Vaikai paaugo, tačiau mokosi nuotoliniu būdu, todėl šeimai neteko apsigyventi viename iš miestų. Vaikai auga, pilni gyvenimiškų įspūdžių, mokosi internetu.

Įvyko net šeimos pagausėjimas – porai gimė dar vienas vaikas, o Adamas pamiršo išgertuves. O ir gyventi taip pasirodė žymiai ekonomiškiau, juk nereikia daugybės komunalinių ir nuomos mokesčių ir nėra išlaidų, susijusių su gyvenimu vienoje vietoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page