Idomybes

Mano mamai 73 metai ir ji ruošiasi tekėti, kaip atkalbėti ją nuo šio užmojo?

Niekada nemaniau,  kad prašysiu patarimo, tuo labiau dėl tokios priežasties, tačiau gyvenimas taip susiklosto, kad pati nesusitvarkau.

Mano mama 73 metų susiruošė tekėti, ir man niekaip nepavyksta jos atkalbėti nuo šio užmojo. Taip, ji dar pakankamai įdomi ir jaunai atrodanti moteris, bet tai juk nereiškia, kad reikia traukti į santuokų rūmus ir išstatyti save pajuokai.

Aš visiškai neprieštarauju jos bendravimui su vyrais, net džiaugiuosi, kad ji savo amžiuje gyvena pilnavertį gyvenimą, ir atrodo gerai, ir jaučiasi taip pat (tfu-tfu-tfu).

Bet kai mama man rimtai pareiškė apie vestuves, man tiesiog užkando žadą. Savo tėvo aš neatsimenu, jis mus paliko, kai aš buvau visai maža.

Mama buvo ištekėjusi dar du kartus, paskutinis jos sutuoktinis mirė prieš 5 metus.  Po jo mirties aš norėjau pasiimti mamą pas save (gyvenu kitame mieste), tačiau ji kategoriškai atsisakė mano pagalbos.

Įtikino mane, kad jai bus sunku atsiplėšti nuo priprastos vietos ir skirtis su savo draugėmis, su kuriomis ji įdomiai leidžia laiką, vaikšto tai į šokius, tai dar į kokius nors užsiėmimus pagal interesus.  Mama susiruošė tekėti 73 metų. Ten ji ir susipažino su savo dabartiniu jaunikiu, už kurio ruošiasi tekėti.

Jis jaunesnis už ją 7 metais, toks smarkus vyriokas, tikras moterų pataikūnas. Viskas būtų nieko, tačiau jis neturi savo būsto, ir man tai kelia rimtą nerimą. Iki pažinties su mama jis gyveno su savo dukra, kuri, sprendžiant iš jo pasakojimų, visaip bandė jį kur nors išgrūsti.

Supraskite, aš visai ne prieš santykius ir nuoširdžiai džiaugiuosi mamos laime, bet kam gi tuoktis? Tai ja panašu į senatvinį marazmą ar savanaudį išskaičiavimą iš jaunikio pusės, kurio aš irgi negaliu paneigti.

Mama nenori nieko girdėti, ji iki ausų jį įsimylėjusi ir ruošiasi vestuvėms. Kaip ją atkalbėti, man jau baigėsi visi argumentai!!!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page