Idomybes

5 priežastys, kodėl moteris su amžiumi darosi gražesnė

Jūs labai nustebsite, bet 70 procentų vyrų atsakė, kad pagrindinis bruožas, į kurį jie atkreipia dėmesį moteryje – tai pasitikėjimas savimi. Būtent jis daro moterį geidžiama.

Pasitikėjimas savimi, sutikite, ateina su amžiumi. Kai pamiršti kompleksus, dėl kurių verkei vonioje. Kai tu priimi save tokia, kokia esi ir tau , pagaliau, komfortiška pačiai su savimi.

Einam toliau. 47 procentai vyrų pasakė, kad jiems moteryje svarbus stiliaus jausmas. Būtent į jį jie pirmiausia atkreipia dėmesį. O kada mes įgauname savo stilių?

  1. Grožis ateina po pirmojo vaiko gimimo.

Tas spindesys daro tave žavinga. Ir jei jūs dar negimdėte, vadinasi, jums viskas priešakyje.

  1. Grožis ateina po didžiulio nusivylimo.

Stebitės? Bet aš ilgai apie tai galvojau. Moterys, išgyvenusios rimtą krizę ir sugrįžo po to į gyvenimą, tapdavo tikromis gražuolėmis. Jų jau nebeapgausi. Jos nekikens kvailai, kaip mokinukės.

  1. Grožis ateina, kai jūs sutinkate savo vyrą.

Jūs tampate pasitikinti savimi. Jūs esat laiminga, vadinsi esat graži.

  1. Grožis ateina tada, kai mes pradedam save mylėti.

Būtent mylėti. Ne lepinti, ne teisinti, o būtent mylėti. Tai labai sudėtinga.

  1. Grožis ateina, kai moteris tampa rami. Pasižiūrėkite į Monikos Beluči fotografijas. Kokia ji rami ir patenkinta savimi.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page