Idomybes

Neįtikėtina skulptūra keičia išvaizdą priklausomai nuometų laiko

Tikra gyva skulptūra.

Kornvalis, Anglijos pietvakariuose – tai stebuklinga vieta, persmelkta pasakų ir legendų apie karalių Artūrą. Čia įsikūrę paslaptingi Prarastieji Heligano sodai –  didžiausias Europoje botanikos sodas, užimantis 80 hektarų ir ypač mėgstamas keliautojų, gamtos mylėtojų ir romantikų.

Heliganas turi daug paslapčių, ir vienas iš jų – įžymioji Žemės mergelės skulptūra, su meile sukurta vietos menininkų, brolio ir sesers Pito ir Sju Hil. Skulptūra sukurta dar 1997 metais ir tapo neatskiriama Prarastųjų sodų Miško takelio dalimi.

Taip vadinama Žemės mergelė – tai gyva skulptūra. Tai reiškia, kad jos „drabužiai“ ir „plaukai“ keičiasi, priklausomai nuo metų laiko, pagal tai, kaip žolės, vijokliai ir samanos auga ir vysta. Todėl ji atrodo labai ryški pavasarį ir vasarą, ir visai kitaip – rudenį ir žiemą.

Tai Žemės mergelė Prarastuose Heligano soduose Kornvalyje. Tai gyvoji skulptūra…

todėl jos išvaizda keičiasi, priklausomai nuo metų laiko. Žemės mergelė vaizduoja miegančią moterį.

Mergelė padaryta iš medinio karkaso. Karkasas padengtas moliu. Skulptūros veidas nulipdytas iš molio, cemento ir smėlio mišinio. Pirmiausia jis buvo padengtas jogurtu, kad stimuliuotų kerpių augimą!

Mergelės plaukai – tai miškinė viksva ir montbretė. Mergelės drabužiai – vijokliniai augalai.

Taip Mergelė atrodo vėlyvą pavasarį

ir rudenį.

Norėtum ten pabuvoti?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page