Idomybes

10 klausimų, kurių negalima užduoti vyrams

Daugelis noriai pasiruošę atsakinėti į įvairius klausimus apie save, savo charakterį ir gyvenimo patirtį.

Daugelis vyrų pasiruošę atsakinėti į šiuos klausimus, net kai juos užduoda jų antrosios pusės. Tačiau yra klausimų , kurių nė vienas vyras nenorėtų išgirsti iš savo mylimosios, sąrašas.

1. Kodėl tavo draugo mašina geresnė už tavo?

Lyginimas ne savo vyriškio naudai – bloga idėja. Pirma, tai tikrai užgaus jo savimeilę, antra, aiškiai pademonstruos, kad jus pirmiausia domina materialinė padėtis.

2. Kodėl tu taip mažai uždirbi?

Dar vienas klausimas, skaudžiai užgaunantis vyro savivertę – tai klausimas apie jo neturtingumą. Žinoma, jo užduoti neverta, nebent jūs turite tikslą užgauti jo orumą.

3. Manai, aš stora?

Sunku rasti vyrą, kuris gali atsakyti į šį klausimą ir išvengti pasekmių. „Ne“ gali būti vertinamas kaip apgaulė moters savimeilei, „Taip“ – pasekmės gali būti realios. O išvis tokių klausimų neverta užduoti dar ir todėl, kad vyrai mėgsta savimi pasitikinčias merginas be kompleksų.

4. Kodėl tu niekada nedovanoji dovanų?

Taip jūs priverčiate vyrą susigėsti, rodote jo neturtingumą ir nedėmesingumą jums. Be to, reikalauti iš vyro dovanų neoru.

5. Kas tau svarbiau – aš ar tavo draugai?

Kai mergina kelia tokį klausimą, ji visų pirma turi atminti, kad pasirinkimas gali būti ir ne jos naudai. Ir visai ne todėl, kad jis jūsų nemyli, bet todėl, kad jis tiesiog nesiruošia kentėti, kai bandote apriboti jo laisvę.

6. Tu galėtum būti man neištikimas?

Turbūt vienas kvailiausių klausimų, kokius tik galima užduoti savo gyvenimo palydovui. Jam tai nė neatėjo į galvą, o čia jūs su savo idėjomis…

7. Tu manęs niekada nepaliksi?

Nustokite skrajoti debesyse, mes gyvename pasaulyje,kur niekas nieko garantuoti negali. Jausmai keičiasi, priesaikos netenka galių, mes suprantame, kad suklydome rinkdamiesi…net mes negalime pažadėti, kad niekada nepaliksime savo vyrų, tačiau reikalaujame iš jų tokių kvailų ir naivių pažadų.

8. Galima, mano mama pasisvečiuos pas mus mėnesį ar du?

Jūsų mama – artimas žmogus jums, bet ne jūsų vaikinui. Taigi, pasisvečiuoti ji gali keletą dienų ar savaitę, jei santykiai labai rimti – 2 savaites. Tačiau atminkite, kai poroje yra trečias žmogus (net jei tas žmogus tiesiog stebi), tai viskas einasi jau ne taip.

 

9. Aš juk tau artimiausias žmogus?

Jūs ne vienintelis žmogus žemėje. Jis turi tėvus, seseris ir brolius, artimus draugus, su kuriais daug išgyveno. Tai kaip klausti vaiko: „Ką tu labiau myli – mamą ar tėtę?“ To nenorės rinktis nei vienas žmogus.

10. Tu mane myli?

Negi jums taip svarbu išgirsti tą „taip“? Negi jūs to nejaučiate? Jeigu ne, tai kokio velnio jums šie santykiai? Kokio velnio tas melagingas „taip“?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page