Idomybes

Vaikinas rado pranašišką laišką nuo mamos praėjus 13 metų

Lamaras Robertsas neteko mamos ketverių. Moteriai gydytojai diagnozavo vėžį. Vaikinas nuo mažų dienų domėjosi krepšiniu ir svajojo tapti profesionaliu sportininku.

Praėjus 13 metų po mamos mirties vaikinas rado laišką, vėliau tapusį didele motyvacija padėti kitiems žmonėms.

Motinos laiškas, aptiktas 17-os, tapo pranašiškas.

„Paaugęs neatsisakyk savo svajonės tapti profesionaliu krepšininku. Prašau, sūneli, nepamiršk rūpintis savo šeima ir būk mandagus su aplinkiniais.“

Šiuo metu vaikinui 28 metai. Jis yra nacionalinės Anglijos krepšinio lygos narys. Pasak Lamaro Robertso, tik aptikęs motinos laišką jis ėmė mąstyti, kaip verta pragyventi savo gyvenimą.

„Detaliai prisimenu tą laišką. Jis išties pastūmėjo mane aktyviems veiksmams.“

Jaunas sportininkas taipogi užsiima labdara. Lamaras Robertsas yra vienas iš pagalbos pradedantiesiems sportininkams fondo steigėjų. Taipogi į fondo programą įeina sporto aikštelių, kurios, kaip tikisi vaikinas, pastūmės žmones sportuoti, įrengimas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page