Idomybes

Ši pora laukė 70 metų, kad surengtų vestuvinę fotosesiją

Tai Feris ir Margaret Romeiri. Šiandien jie švenčia savo 70-ąsias vestuvių metines. Mes nusprendėme papasakoti apie šią stulbinančią meilės istoriją.

Feriui 90 metų. Margaret metais mažiau. Jie susipažino mokyklos suole. Įsimylėjo. Susituokė 1946 m, tačiau pora neturi nė vienos fotografijos, primenančios tą nuostabią dieną – niekas iš dalyvių neturėjo fotokameros. Todėl savo pagalbą praėjus 70 metų pasiūlė Lara Carter – profesionali vestuvių fotografė.

Ir štai kas išėjo:

„Meilė tarp jų pastebima plika akimi. Tai, kaip jie bendrauja, juokiasi kartu, kol pozuoja. Jie puikus idealios
santuokos pavyzdys. Iki šiol gyvena name, kurį kartu pasistatė prieš 65 metus.

Jie neturi labai daug pinigų, tačiau žymiai daugiau bendrų interesų ir vertybių: meilė vaikams, požiūris į darbą, tikėjimas ir humoro jausmas“,- sako Lara.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page