Idomybes

Mergaitė nuo gimimo maitinasi tik kava. Jos norma – trys buteliukai per dieną

Mažajai indonezietei Hadidžai Haurai vos 14 mėnesių. Bet didžiąją savo gyvenimo dalį mažylė maitinasi kavos gėrimu, kuris vadinasi Kopi Tubruk. Jį daro iš grubių kavos tirščių ir kieto cukraus.

Keisto, švelniai tariant, mergaitės raciono priežastimi yra jos tėvų skurdas. Jauni sutuoktiniai Anita ir Šarifudinas dirba plantacijoje ir per dieną jų uždarbis neviršija pusantro dolerio.

Anita jau nebeturi savo pieno, o karvės pienas ar vaikiški mišiniai Hadidžos  tėvams paprasčiausiai ne pagal kišenę. Kopi Tubruk tapo vaikui pagrindiniu mitybos produktu. Kavos gėrimu mergaitę maitina 3 kartus per dieną. Išeina, kad mažylė kasdien vartoja pusantro litro šio gėralo. Tai daugoka net suaugusiam žmogui. Toks racionas gali sukelti rachitą ir nervų sistemos sutrikimus.

Dabar tėvai prisipažįsta, kad, nedavus gėrimo, dukra gali sukelti isteriją. Hadidža tapo tikra narkomane. Bet Anita ir Šarifudinas sako, kad niekuo kitu maitinti vaiko jie negali. Ir tai gerai, kad jie dirba plantacijoje, iš kur galima paimti kavos.

Laimė, informacija apie mergaitę, pastoviai maitinamą Kopi Tubruk, pasiekė sveikatos apsaugos ministeriją. Valdininkai jau pradėjo tiekti Haura šeimai nemokamą pieną.

Tiesa, kiek ilgai tai tęsis, neaišku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page