Idomybes

Mano vaikinas norėjo, kad atsisakyčiau mažylio. Sprendimą rado mano tėtis

Kai man sukako 24 metai, visi man artimi žmonės, giminaičiai ir pažįstami tvirtino man, kad laikas tekėti. Tačiau aš maniau, kad dar anksti: nebuvau pasiruošusi santuokiniam gyvenimui, neišsilaksčiau, norėjosi laisvės ir pramogų.

Buvau užimta mokslais, darbu ir paprasčiausiai mėgavausi gyvenimu.

Mano gyvenime pakankamai dažnai atsirasdavo vyrų, su kuriais bandžiau kurti santykius, tačiau nesigaudavo. Tačiau kartą sutikau Viktorą, kuris buvo mano svajonių vaikinas.

Viena, kas man jame nepatiko, kad jis gyveno viena diena. Iš pradžių tai mane neramino, bet paskui aš tai net pamiršau, tokia buvau sužavėta.

Per 20-ąjį gimtadienį tėtis dovanojo butą, kuriame mes su Viktoru ir gyvenome. Po pusmečio man kilo idėja susilaukti vaiko ir jis nebuvo prieš.

Netrukus aš pastojau, išėjau iš darbo, užsiėmiau tik namų reikalais. Tačiau Viktoro elgesys man nepatiko – jis elgėsi neįprastai. Po kurio laiko pareiškė, kad nepasiruošęs tapti tėvu ir pasakė man pasidaryti abortą.

Tačiau man nesinorėjo to daryti, aš labai norėjau vaiko. Labai nusiminiau dėl to, kad tai man pasakė mylimas vaikinas. Papasakojau tai tėvui, kurį gerbiau: jis visada mane palaikydavo, duodavo labai gerų patarimų. Jis patarė man gimdyti nepaisant nieko.

Paklausiau jo patarimo.

Ir nepasigailėjau! Aš labai laiminga, kad turiu Antanuką, be kurio neįsivaizduoju savo gyvenimo. Sūnelis labai panašus į savo tėvą, kuris taip ir nesuprato, ką prarado.

Viktoras nepadeda man finansiškai ir nepageidauja matyti vaiko. Visais klausimais man padeda tėvas, kuris stengiasi atstoti mano vaikui tėtę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page