Idomybes

Anūkas išpildė savo 89 metų močiutės svajonę ir jie išvyko į kelionę

Joy Ryan gyvenime per 90 metų nutiko daugybė įvykių, ir džiugių, ir skaudžių. Tačiau pirmoje vietoje visada buvo jos šeima ir artimieji, o savo svajones realizuoti jai pavyko tik dabar. Dėka šios istorijos mes įsitikinome, kad gyventi pilnu tempu galima ne tik jaunystėje.

Joy šeima nebuvo labai pasiturinti. Moteris visą gyvenimą pragyveno provincijos miestelyje Dunkan Folse, kur dirbo prekybos centre. Kartu su vyru ir vaikais jie, žinoma, vykdavo atostogauti, tačiau Joy niekada nematė jūros.

Du iš trijų jos sūnų pragyveno vos 40 metų, o prieš 20 metų moteris tapo našle. Dabar jos pasaulis susiaurėjo iki televizijos laidų peržiūros ir retų susitikimų su artimaisiais. Viskas pasikeitė atvykus mylimam anūkui. Koledže vaikinas susipažino su keliais užkietėjusiais keliautojais ir dabar dalijosi žygio po Apalačus įspūdžiais su močiute Joy.

Pagyvenusi moteris pasirodė dėkinga klausytoja, jos smalsumas ir nuoširdus apgailestavimas, kad
nepavyko pabuvoti tokiose nuostabiose vietose, privertė anūką susimąstyti. Besibaigiant mokslams jis
pergyveno rimtą sukrėtimą, jo geriausias draugas nusižudė. Bradui buvo nelengva susitaikyti su tuo, kad
gyvenimas gali štai taip staigiai nutrūkti ir atimti artimą žmogų. Močiutė dažnai sirgo ir vaikinas suprato, kad jis turi šansą praleisti daugiau laiko šalia ir pradžiuginti ją.

Tada Joy buvo 85, tačiau ji nė nesvarstydama sutiko palaikyti Bradui kompaniją. Jų kelionė po nacionalinį Dūminių kalnų parką įkvėpė abu. Nepaisant kelių dešimtmečių skirtumo, jie puikiai sutarė.

Joy, pilna naujų įspūdžių, buvo tikrai laiminga, o Bradas suprato, kad draugystė ir bendri interesai nepriklauso nuo amžiaus.

Jis nusprendė, kad pirmoji jų kelionė neturi būti vienintelė, juk Joy dar tiek daug nematė! Kuklios pajamos neleido lepinti močiutės ir Bradas papasakojo jų istoriją labdaros platformoje. Jis pasidalijo su naudotojais, kad nori parodyti jai visus 61 nacionalinį JAV parką. Visai netrukus jam padėjo surinkti sumą, kuri žymiai viršijo prašomą pradžioje. O komentaruose daug žmonių gailėjosi, kad savo laiku nesugalvojo padaryti tokios dovanos savo artimiesiems.

Dabar Joy užsigrūdinusi ir patyrusi keliautoja, jie pabuvojo jau beveik pusėje šalies nacionalinių parkų ir tvirtai pasiryžusi pamatyti ir likusius. Jos anūkas mėgaujasi dvigubai – keliauja malonioje kompanijoje ir džiaugiasi matydamas, kokia ji laiminga.

O fotoreportažai, kur didingų vaizdų fone visada figūruoja Joy, reguliariai publikuojami Brado Instagrame.

Tiesą sakant, Joy jau žino, kuo nori užsiimti, kai aplankys visas numatytas vietas – moteris užsidegė šokti su parašiutu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page