Idomybes

Moteris 24 kartus ištekėjo už to paties vyro

Santuoka kasmet – ypatinga šeimos tradicija. Ji gimė tada, kai pora ištarė ištikimybės vienas kitam žodžius prieš giminaičius.

Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, juk medicinos sesuo Lija Tragezer tapo Džordžo Hamfrio žmona 24 kartus iš eilės. Tačiau sustoti neketina ir nori susijungti santuokos saitais dar 26 kartus.

Tuomet jaunuoliai susituokė slapčia nuo artimųjų. Tai tapo dingstimi surengti antrą ceremoniją.

Pora gavo du dokumentus, kurie buvo pasirašyti atsakingų asmenų skirtingose valstijose.

Būtent tada jaunuoliai pagalvojo, kodėl gi nesusituokus kasmet skirtinguose regionuose.

Pasakyta – padaryta ir Lija su Džordžu pradėjo įgyvendinti užmojį.

„Mes visada jaunavedžiai, bet tai nesako apie vėjavaikiškumą ir nerimtą požiūrį į santuoką. Taip mes darome santykius tvirtesniais, juk kasmet ištariame priesaiką vienas kitam. Tai puiki galimybė apmąstyti vertybes ir iš naujo įsimylėti jau artimą žmogų“,- sako moteris.

Klasikinės santuokos ceremonijos lydimos teminių vestuvių vakarėlių, kurie surenka daugybę
žmonių.

Tai suteikia galimybę atsipalaiduoti, pailsėti artimų žmonių rate, patirti naujų įspūdžių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page