Idomybes

Stefano Bibrovskio, kuris vaidino cirke ir kurį praminė „berniuku-liūtu“, istorija

Hipertrichozė sukelia gausų nereikalingų plaukų atsiradimą ant žmogaus kūno. Žmonės pasidaro panašūs į liūtus.

Tokie atvejai registruojami įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Pavyzdžiui, Supatra Sasupfan, gyvenanti Indonezijoje. Jauna mergina kasdien kovoja su nemalonia augmenija ant veido. Tačiau dėl to jos plaukai tik darosi grubesni.

Tokia pat problema buvo ir jaunuoliui iš Vokietijos, vardu Stefanas Bibrovskis. Jau 8-erių jis buvo pasidengęs tankiais plaukais, kurių ilgis nuo 10 iki 20 cm. Tačiau jis nekompleksavo dėl savo keistos išvaizdos, o uždirbo iš jos. Iš esmės, kito pasirinkimo jis neturėjo – tėvai atsisakė berniuko ir atidavė jį auklėti cirko direktoriui, kai jam buvo 4 metai.

Stefanas Bibrovskis nuo 10-ies metų pradėjo vaidinti scenoje Lionelio pseudonimu. Toks pseudonimas dėl to, kad gaurai pavertė berniuko plaukus tikrais karčiais. O ir motina manė, kad dėl negalios kalti liūtai – būtent su jais dirbo Stefano tėvas.

Keistasis berniukas turėjo visiškai normalų intelektą ir įgijo puikų išsilavinimą. Jis su malonumu bendravo su cirko žiūrovais ir mokėjo 5 užsienio kalbas, kas tų laikų žmogui buvo fenomenalu. Tuo labiau, ne visai sveikam žmogui.

Į populiarumą ir visuomenės susidomėjimą berniukas žvelgė visiškai ramiai. O štai meilės jis vengė. Jau suaugęs Bibrovskis suvokė, kad gali perduoti savo vaikams mutaciją ir nelinkėjo jiems tokio gyvenimo.

38 metų Stefanas Bibrovskis paliko cirką. Jis uždirbo pakankamai, kad užsitikrintų sočią senatvę.

Paskutiniaisiais metais vyriškis gyveno Niujorke. Beveik per kiekvienas išeigines jis vaikštinėdavo parke ir bendraudavo su žmonėmis. Neilgai likus iki mirties jis persikėlė į Berlyną. Ten ir mirė, būdamas 42-ejų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page