Patarimai

„Nelieskite rankų rankšluosčio“. Viešbučių paslaptys, apie kurias jūs nežinojote

  1. Nesinaudokite lagamino lentynėle. Ypač jei tai simpatiška, kokybiška iš pažiūros, medinė lentynėlė, tokia kaip ši:

Prisiminkite du dalykus: 1) blakės dievina medieną; 2) blakės plinta ne per nevalyvus žmones, o per bagažą, pabuvojusį ten, kur yra blakių

Patarimas: drąsiai naudokitės metalinėmis lentynėlėmis – jos nedomina blakių. Arba išpakuokite lagaminą ant plytelėmis dengtų grindų (žinoma, įsitikinę, kad jos švarios). O paskui nepamirškite užsegti lagaminų.

  1. Venkite pledų, lovos uždangalų ir apklotų. Lovos užklotą iškart meskite kuo toliau, o šiltu pledu apsiklokite taip, kad jis neliestų odos.

Pagal idėją viskas, kas liečiasi su nuoga oda, turi būti skalbiama prieš kiekvieną viešbučio kambario tvarkymą. Bet dauguma viešbučių, ypač pigesnių, šią taisyklę ignoruoja. Beje, žvaigždutės ir didelės kainos taip pat nėra absoliučios švaros rodiklis.

  1. Venkite naudoti mažus rankšluostukus pigiuose viešbučiuose. Tiesą sakant, mažų, taip vadinamų, rankoms skirtų rankšluosčių, geriau nenaudoti jokiuose viešbučiuose, išskyrus tuos, kur jie dezinfekuojami ir skalbiami sąžiningai.

Patarimas: o štai storus frotinius rankšluosčius ne tik galima, bet ir reikia naudoti – tik kaip kilimėlį, kur stositės, kai išlipsite iš dušo ar vonios. Bet nesišluostykite juo.

  1. Nepasitikėkite durų akute. Pradedant nuo 4 žvaigždučių viešbučių, duryse visur yra akutė – tik reikia užduoti su klausimą, ar neįtaisyta joje paslėpta kamera? Neprieštaraukite: taip būna, ir gali būti dažniau, nei jūs manote.

Jei jūs pastebėjote pažeidimus ar kažkokių manipuliacijų pėdsakus ties akute – drąsiai reikalaukite kito kambario.

Patarimas: jei į duris pasibeldė, o per akutę nieko nesimato, neskubėkite atidaryti durų. Paskambinkite į recepciją: ten turi žinoti, jei pas jus ateina kažkas iš aptarnaujančio personalo.

  1. Valgydami, nelieskite televizoriaus pulto. Pultas, šviestuvo jungėjas ir telefono ragelis -patys nešvariausi daiktai kambaryje. Netgi prezidentiniame liukse. Jų ir labai norėdamas, neišvalysi, nes kambario valymui duodamas griežtai ribotas laikas – vidutiniškai 20-30 minučių.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page