Idomybes

Kuo dažniau jūs apkabinate vaikus, tuo protingesni jie auga

Nuostabu, kaip toks paprastas dalykas kaip apkabinimai gali pakeisti jūsų nuotaiką ir dovanoti pasitikėjimo jausmą. Be to, apkabinimai daro teigiamą įtaką ne tik psichinei būsenai, bet ir fiziologinei.

Tyrėjai įrodė, kad vaikai, kuriuos dažnai apkabina, turi labiau išsivysčiusias smegenis. Daktarė Siuzana Krou, Liusilės Pakard vaikų ligoninės direktorė ir akušerė, sako, kad taktilinis kontaktas atlieka svarbų vaidmenį motinos ir vaiko bendravime, ypač pirmosiomis valandomis po mažylio gimimo.

Taktilinio kontakto metu užsimezga unikalus ryšys tarp mamos ir mažylio, nervų sistema nurimsta ir į
kraują patenka reikiamas hormonų kiekis.

Kitas tyrimas, atliktas Ohajo valstijos Nacionalinėje vaikų ligoninėje, išanalizavo 125 vaikus.

Jie buvo tiek neišnešioti, tiek išnešioti. Buvo pastebėta, kad vaiko priežiūra ir glamonės sukelia stiprią smegenų reakciją ir padeda vaikams greičiau vystytis. 20 minučių glamonėjimo 10 savaičių bėgyje stimuliuoja svorio augimą, didelį vaiko judrumą, protinį vystymąsi.

Glamonių trūkumas gali neigiamai paveikti vaiką, pakirsti jo pasitikėjimą savimi ir apsunkinti ryšį su kitais žmonėmis. Taktilinio kontakto ir maitinimo krūtimi metu išsiskiria hormonas oksitocinas, turintis įtakos

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page