Patarimai

Žinau paprastą gudrybę, kaip patikrinti vištienos file šviežumą

Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į pakuotę. Jokiu būdu neimkite, jei ji išsipūtusi ar atrodo nekaip. Po to apžiūrime mėsos spalvą. Priešingai paplitusiai nuomonei, vištienos file gali įgauti vos melsvą atspalvį.

Tai nėra jos nešviežumo rodiklis. O tik mėsos švelnumo rodiklis. O štai geltonas atspalvis yra pavojingas. Vištienos file su gelsvu atspalviu gali būti nešviežia ar „prifarširuota“ hormonų.

Nesirinkite didelių vištos dalių. Geriau paimti du file gabalėlius, bet mažesnius, nei vieną didelį. Pernelyg stambus paukštis vartojo didžiulius kiekius augimo hormono. Jums organizme jo visiškai nereikia. Ne kiekvienas paukštis pasiduoda šio hormono įtakai – mažesnysis nepasiduoda.

Norint patikrinti vištienos šviežumą reikia paprasčiausiai paspausti ją rodomuoju pirštu vidutine jėga.

Šviežia mėsa ta, kurioje po šito nelieka duobučių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page