Patarimai

Gudrybė „Šlapias laikraštis“ nuo kvapo šaldytuve

Ar jus lydi nemalonus kvapas kiekvieną kartą, kai jūs atidarote šaldytuvą? Kartais būna, tiesa?

Pakanka vos pagedusių daržovių ar mėsos. Bet štai mes išmetame produktus, o kvapas vis tiek lieka.

Tačiau yra puikus būdas jį pašalinti.

Į šaldytuvą įdėkite šlapią laikraštį. Mes nejuokaujame! Pakanka sudrėkinti popierinį laikraštį ar galbūt keletą lapų popierinio rankšluosčio. Jie labai gerai sugeria kvapus. Geriausia susukti laikraštį į gniužulą ir palikti šaldytuve 15-20 val. Laikas priklauso nuo to, kiek nešvarus šaldytuvas.

Taip pat verta laikas nuo laiko kartoti šią procedūrą. Pakanka kas pusmetį dėti laikraštį į šaldytuvą ir varginantis kvapas nebegrįš!

Daugelis taipogi rekomenduoja naudoti panaudotą arbatos pakelį. Kas ne mažiau svarbu, tai turi būti juodosios arbatos pakelis. Jį galima padėti ant lėkštutės ir dėti į šaldytuvą. Veikia kaip šlapias laikraštis.

Šaldytuvo švara – tai svarbiausia, bet atminkite, kad jūs turite rūpintis šaldytuvo švara kiekvieną dieną.

Todėl svarbu nepalikti jame sugedusio maisto, o taip pat teisingai saugoti vaisius ir daržoves.

Produktų laikymui verta naudoti stiklinę tarą. Taip pat reguliariai valykite visas šaldytuvo lentynas. Tam galima nusipirkti specialios priemonės, o taip pat paruošti acto ir vandens mišinio. Toks mišinys pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page