Sveikata ir grožis

Vakarinė kaukė su soda – paprasta alternatyva brangioms kosmetinėms kaukėms

Jei neturite laiko lankytis brangiuose grožio salonuose, darykite vakare kaukes su soda. Tai paprastas būdas, pakeisiantis brangias kosmetikos priemones, o jūs atrodysite puikiai. Soda – tai unikalus produktas, naudojamas daugelyje pramonės šakų, tame tarpe ir kosmetologijoje. Tai puikus laidininkas, tiesiog prastumiantis naudingas medžiagas į jūsų odą.

Kaukė porų valymui

Sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį sodos su trimis smulkintomis aktyvintos anglies tabletėmis. Pridėkite vandens, sumaišykite, kad išeitų tiršta košė. Masažiniais judesiais užtepkite kaukę ant veido, palikdamos akių vokų ir lūpų sritį. Palikite 5 minutėms, po to nuplaukite šiltu vandeniu. Užtepkite minkštinančio kremo.

Sodos kaukė – pilingas

Vieną arbatinį šaukštelį avižinių dribsnių sumaišykite su valgomuoju šaukštu grietinėlės ir puse šaukštelio sodos. Gautą košelę užtepkite ant veido ir atsargiai masažuokite. Palikite kaukę ant veido 10minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu, po to toniku.

Maitinanti kaukė

Vieną arbatinį šaukštelį sodos sumaišykite su arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Vatos tamponu užtepkite ant veido odos. Popierine servetėle nuimkite atliekamą aliejų. Palikite kaukę 10minučių. Nuplaukite pirmiausia šaltu vandeniu, po to šiltu. Muilo nenaudokite.

Vakarinės kaukės su soda – paprastos priemonės, pakeisiančios brangią kosmetiką.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page