Sveikata ir grožis

Ji norėjo nukirpti išsišakojusius galiukus, bet stilistas nuskuto jai galvą ir išėjo nuostabiai!

Plaukų grožis priklauso nuo organizmo būklės, jų priežiūros ir genetinių duomenų. Dažnai naudojant agresyvius dažus, feną, plaukų tiesintuvą, formavimo priemones – galima pažeisti plaukus. Blausūs, sausi, negyvybingi – jie tik gadina įvaizdį ir prideda amžiaus.

Džuli pagal tautybę ispanė. Ji turi kupetą besigarbanojančių plaukų. Ji mėgsta ilgus plaukus, bet savuosius smarkiai perdegino dažais ir bandymais juos suformuoti.

Plaukai atrodė siaubingai. Sausi, išsišakoję, kieti – lyg kempinė. Ji atėjo į saloną kad pašalintų išsišakojusius galiukus, bet stilistas ją nuskuto!

Džuli buvo pasiruošusi keisti įvaizdį ir pasitikėjo patyrusiu specialistu. Jai labai norėjosi atrodyti prisižiūrėjusia.

Kai procedūra prasidėjo, Džuli apsiverkė. Jau buvo gaila savo ilgų plaukų. Bet mergina suprato, kad jų nebeišgelbėsi.

Kai kirpimas baigėsi ir mergina pamatė rezultatą,tai neteko amo. Ji atjaunėjo 10 metų ir atrodė stulbinančiai!

Ji niekada anksčiau nenešiojo tokios trumpos šukuosenos ir pati niekada nebūtų pasiryžusi. Bet stilistas ją įkalbėjo, plaukai buvo per daug pažeisti.

Džuli ir pati sužavėta naujo stiliaus. Ji laiminga, kad surizikavo!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page