Idomybes

Tu gal veidrodyje savęs nematei? Kam tu tokia reikalinga, negraži, bedantė ir stora, išeidamas pažemino vyras…

Lina liko stovėti prieškambaryje, kai vyras garsiai trenkė durimis. Ji vis dar negalėjo patikėti, kad jis ją paliko.

Norėjosi bėgti laiptais žemyn ir sugriebus jį už rankos maldauti neišeiti, tačiau Lina to nepadarė. Vietoj to pažvelgė į veidrodį prieškambaryje. Bespalviai, beformiai plaukai, bespalviai beformiai drabužiai – štai kokią save ji tądien pamatė. Pati sau rodėsi beformė, bespalvė, lyg būtų nematoma.

Bet reikėjo kažkaip gyventi toliau. Draugės sakė, kad ji pati kalta, sveikatą ir pinigus išeikvojusi vyrui. O kas dabar, jis išėjo pas jaunesnę moterį, kuri turi 4 vaikus.

Prasidėjo finansiniai sunkumai. Lina ilgai galvojo, ką daryti, ir nusprendė vieną kambarį nuomoti. Į skelbimą atsiliepė vidutinio amžiaus vyriškis, kuris dirbo inžinieriumi. Įsikėlė, gyveno tyliai, ramiai, Lina retai jį ir tematė.

Lina po truputį stojosi ant kojų. Susitaupė pinigų, ėmė reguliariai lankytis grožio salone, pasidarė madingą šukuoseną, paryškino plaukų spalvą. Pamėgo vaikščioti po drabužių parduotuves, juk dabar atsirado daugiau laiko, kai nebereikėjo rūpintis vyru ir ruošti jam maisto. Ne veltui sakoma, kad išsiskyrusios moterys išgražėja. Taip nutiko ir Linai. Jos akys vėl sužibo.

Kartą suskambo durų skambutis. Atidariusi Lina pamatė savo buvusį vyrą. Jis net išsižiojo, pamatęs Liną. Atitokęs ėmė veblenti, kad gatvėje jos nepažintų, bandė sakyti komplimentus, tačiau Lina griežtu tonu paklausė, ko jam prireikė.

Paskui įsmeigė žvilgsnį į jį. Vyras atrodė sulysęs ir apšepęs. Jis ėmė pasakoti, kad labai blogai gyvena. Visus pinigus išleidžia naujajai draugei ir jos vaikams. O šie baisiai neišauklėti, o jo ir išvis neklauso. Triukšmas, riksmas namie visą dieną. Jis labai pavargęs ir tik dabar suprato, kokią klaidą padarė, palikęs Liną.

Bet Linos tai visiškai nesugraudino. Griežtu balsu liepė jam eiti iš čia. Tuomet, išgirdęs triukšmą, iš savo kambario pasirodė inžinierius ir paklausė, kas nutiko.

Buvęs Linos vyras visai neteko žado. Paklausė, kas čia toks, į ką Lina atsakė, kad tai yra jos vyras.

Uždariusi duris jam prieš nosį, Lina susigėdusi ėmė atsiprašinėti inžinieriaus ir bandė viską paaiškinti, tačiau jis nusišypsojo ir tarė:

– O aš visai nieko prieš tapti jūsų vyru…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page