Laisvalaikis

7 savybės, kurias kiekviena moteris nori atrasti savo vyriškyje, bet bijo prisipažinti

  1. Sąžiningumas

Kiekviena moteris nori, kad jos vyras būtų su ja sąžiningas ir nuoširdus. Labai dažnai vyrai kažko nesako moterims, su kuo susirašinėja socialiniuose tinkluose, kokius filmus žiūri.

  1. Supratingumas

Žmona nori, kad vyras suprastų ją netgi tada, kai jai bloga nuotaika, kaprizai, kai yra „tos dienos“, arba kai vakare ji tokia pavargus, kad atsisėda ant lovos ir iškart užmiega.

  1. Rūpestingumas

Žmona nori jausti, kad vyras ja rūpinasi.

Kai vyras paduoda ranką žmonai viešajame transporte, padeda apsivilkti paltą, ar kas rytą skuba į darbą, kad uždirbtų pinigų šeimos išlaikymui, tai rodo, kad jis ją vertina ir ja rūpinasi.

  1. Apsauga

Moterys myli stiprius vyrus. Nebūtina turėti Bekhemo figūrą, kad pavergtum moterį, bet labai svarbu visada ją ginti.

  1. Ištikimybė

Daugelis vyrų kenčia nuo „kaklo sindromo“ : kai pliaže pro šalį praeina mergina su bikiniu, jų kaklai automatiškai sukasi 360 laipsnių…

Jeigu vyras darbe flirtuoja su sekretore, tylomis mėgaujasi pornografija arba jam seilė tįsta, matant gražią moterį – tai griauna žmonos pasitikėjimą.

  1. Laiko skyrimas moteriai

Žmonai labai svarbu, kad vyras su ja praleistų kaip galima daugiau laiko. Jei vyras visada po darbo skuba namo, jam jo žmona yra prioritetas, kai jie planuoja bendras atostogas ir visada skuba pas ją – jis puikus vyras savo žmonai.

  1. Romantika

Ir žinoma, kiekviena moteris mėgsta staigmenas, dovanas ir komplimentus. Vyro bučinys, išeinant į darbą, vakariniai pasivaikščiojimai drauge, pokalbiai prie kavos puodelio arba spontaniškas pakvietimas į restoraną – visa tai suteikia žmonai laimės ir daro ją linksmą ir džiaugsmingą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page