Gyvūnai

Fotogeniškiausias interneto šuo

Neįprastas fotomodelis iš Singapūro užkariauja socialinius tinklus. Mija – Pomeranijos špico ir haskio mišrūnė (pomskis) pozuoja ne blogiau už podiumų žvaigždes. Žavi trimetė pomskė gerai atrodo iš visų pusių, jos savininkė Vai ti negalėjo atsispirti matydama simpatišką šuniuką, nors jos šeimoje jau gyvenosuaugęs kokerspanielis Kijo.

Mergina labai pergyveno dėl to, kaip šiedu priims vienas kitą. Tačiau,sprendžiant iš daugybės foto, kur šunys pozuoja kartu, juos sieja nuoširdi ir švelni draugystė.

Prieš 2 metus Mijos šeimininkė prisijungė prie interneto bendruomenės Dog IG. Čia šunų mylėtojai dalijasi naudinga informacija apie augintinius vienas su kitu. Įdomu, kad bendruomenė darosi vis masiškesnė, čia ne tik aptariamos įvairų veislių ypatybės,profesionalai teikia priežiūros ir dresūros rekomendacijas, o ir paprasčiausiai talpina juokingus foto ir vaizdo įrašus su šunimis.

Vai Ti nusprendė padaryti kelias savo pūkuotos numylėtinės nuotraukas ir buvo įkvėpta rezultatų, Mija visiškai ramiai sulaukė, kol „fotosesija“ baigsis, nerodė kaprizų, o sąžiningai pozavo. „Fotomodelio“ sėkmė ir bendraminčių pritarimas įkvėpė sukurti paskyrą @themiyagram Instagrame, kur ji pastoviai publikuoja mielas savo šunų foto.

Mija tobulina savo triukų atlikimo įgūdžius, todėl jos fotografijos visada įdomios ir prasmingos. Net padarytos paprasta telefono kamera jos gaunasi idealiai. Jautriausi kadrai visgi gaunasi kartu su Kijo, šunys labai prisirišę vienas prie kito.

Pasak savininkų, Mijos charakteris kaip aukštuomenės liūtės, kuri nepratusi slėpti savo nuomonės, o štai Kijo – tikras džentelmenas, geras ir kuklus. Be to, abu pamėgo „menines fotosesijas“, kur už gerai atliktą darbą juos visada apdovanoja kuo nors skaniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page