Idomybes

Naudinga technika: kaip per 10 sekundžių gauti energijos užtaisą

Kiekvienam būna dienų, kai jautiesi išsekęs ir visai nėra energijos. Tuomet verta pasinaudoti praktika, padėsiančia sušvelninti nerimą, pasikrauti energijos ir vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą. Apie tai pasakoja psichologė Julija Kravčenko Instagrame.

,,Ką bedarytumėte, būtina atminti apie čia ir dabar. Štai jūs prisiminėte, kas toliau? Toliau – vėl vidinis klausimas, jūs norite būtent pastiprinti energiją.

Po to aplinkinis pasaulis – ką matote? Svarbu užfiksuoti žvilgsnį ties tuo, kuo galima gėrėtis.

Netgi 10 sekundžių fiksacijos suteikia daugybę energijos“- aiškina psichologė.

Norint geriau suprasti šios technikos poveikį, Julija pateikia pavyzdžių:

  • Dangus – tai veikia visada! Nepaprastai gražūs 3D efekto debesys , kuriuos stebint pajuntamas momentinis jėgų antplūdis!
  • Raibuliuojanti vanduo/jūros bangos/lietaus lašai, krentantys į balą. Svarbiausia – stebėti ir mąstyti, grožėtis!
  • Saulės spinduliai, žaidžiantys medžių lapuose/ nuo vėjo linguojančios žolės/ skrendantis drugelis/ savo reikalais skubanti skruzdėlė.
  • Mažylio juokas ir žaidimai. Beje, kaip savo, taip ir svetimo. Neturint poreikio gauti užtaisą, tai gali erzinti, o turint – ne. Tiesiog pabandykite.

“Dvasiniame pasaulyje tai taip pat vadinama meditacija. Tiesiog meditacija ne ta, kai sustabdomos mintys, o meditacija, kai gyveni čia ir dabar” – pasakoja psichologė.

Jos žodžiais, visą laiką būti čia ir dabar neįmanoma, o ir nereikia, bet kokių 10 kartų per dieną – pats tas.

“Dar kartą prašau dėmesio. Tai svarbi praktika, kartojant ramina, nuima įtampą ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Kas nuolat dejuoja, kad jam blogai? Kad trūksta jėgų. Kad psichologui nėra pinigų. Prašau, darykite tai kasdien- ir jūsų gyvenimas ims keistis”,- tvirtina ekspertė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page