Idomybes

Pačių ilgiausių nagų savininkė papasakojo, kaip juos prarado

Dabartinis ilgiausių nagų rekordas priklauso Ajanai Viljams, tačiau pasaulinis rekordas įrašytas Li Redmond vardu.

Ji nustojo kirpti nagus dar 1979 metais ir galiausiai tapo oficialia rekordininke, bet tai jau praeityje. Dėl baisaus įvykio Redmond neteko savo pasididžiavimo ir turto, ir apie tai šiandien pasakoja savo anūkams.

Li Redmond turėjo ilgiausius nagus pasaulyje, sumoje jų ilgis siekė 8 metrus 65 cm

Kaip prisimena močiutė, tai nebuvo kažkoks įgeidis, greičiau, iššūkis sau pačiai. Pirmiausia jai pasidarė įdomu, kokiame ilgyje nagai pradės užsilenkinėti, bet per auginimo laikotarpį ji susidūrė su eile sunkumų, kuriuos išmoko nugalėti. Tai pastūmėjo ją tęsti nagų auginimą ir galiausiai ji nugyveno sėkmingą ir pakankamai laimingą gyvenimą.

Redmond pasakoja, kad kiekvieną dieną sunaudodavo po keletą buteliukų aliejaus nagų priežiūrai ir nupoliravimui. Ji viską darė pati – gamino vaikams pietus, tvarkė namus, rašė knygas. Teko sugalvoti keletą būdų, pavyzdžiui, rašymui ji imdavo labai ilgus pieštukus.

Didžiausia problema tapo ankšti tualetai lėktuvuose – įžymybei teko dažnai skraidyti į įvairius šou ir renginius, todėl parą prieš skrydį ji nieko nevalgydavo ir negerdavo, kad netektų naudotis tualetu lėktuve. Tai buvo visų mėgstamiausias klausimas „ kaip jūs išvis naudojotės tualetu su tokiai nagais?“. Atsakymas: „Atsargiai“.

Ankštos patalpos buvo pagrindinė problema, juk jos ir tapo jos tragedijos priežastimi. Redmond važiavo ant užpakalinės sėdynės, kai pateko į baisią avariją – moteris nuo smūgio tiesiog buvo išmesta pro siaurą langą ant kelio. Pirma, ką ji pamatė, kai atsibudo – nutrauktas nagas.

Liedama ašaras ir nepastebėdama žaizdų, Redmond surinko visas nuotrupas ir tik tada nuvažiavo į ligoninę. Nebuvo prasmės atstatinėti nagų, jos gyvenimas suskilo į dvi dalis „prieš“ ir „po“, ir jau nebebus ankstesnis.

Valinga moteris sugebėjo suimti save į rankas ir gyventi toliau, dabar jau tiesiog kaip visi žmonės. Nors rekordas vis dar priklauso jai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page