Laisvalaikis

4 priežastys, kodėl vyrai palieka moteris

1. Jūs desperatiškai siekiate meilės ir santykių.

Vyrai nemėgsta prisiimti emocinės atsakomybės, kol jiems neišsivystė prieraišumas. Jei jis jaučia, kad jums jo „reikia“, o ne šiaip „norite“, jo galvoje suveikia signalizacija. Emociškai sveikas žmogus nepanorės tarnauti emociniu užpildu jūsų sielos ar gyvenimo tuštumai.

2. Jūs norite pamiršti buvusįjį.

Nė vienas žmogus nenori būti kito pakaitalu. Jei jūs išsiskyrėte ar baigėte ilgalaikius santykius, nesitikėkite, kad koks nors vargšelis sutiks su buvusiojo vaidmeniu.

Vyrus traukia prie tų, kurių gyvenime visiška tvarka. O jei ir ne visiška, jie su džiaugsmu ir entuziazmu įves visišką tvarką savarankiškai.

Šios moterys žino, ko nori gyvenime, pasitiki savimi ir nesibijo būti vienos. Jei ieškote vyro, nes vienatvė jus baugina, potencialūs kandidatai tai pastebės ir dings iš jūsų gyvenimo, vos spėję pasirodyti
horizonte.

3. Jūs dramų karalienė.

Vyrai blogiau susidoroja su emocijomis. Psichologijos profesorės Ann Kring tyrimai
parodė, kad moterys žymiai stipriau išreiškia emocijas.

Vyrai nekenčia sudėtingų jausmų išreiškimų, kadangi nesupranta, ką su tuo daryti. Kai moteris klausia: „Na ir kur link juda mūsų santykiai“, žmogų užvaldo kelios negatyvios emocijos, su kuriomis jis negali susidoroti.

Kai ji iškelia pavydo sceną ar sako kažką panašaus į „man atrodo, kad tu man patinki daugiau, nei aš tau“, jis nesupranta, kaip reaguoti. Ir jam paprasčiau pabėgti, nei aiškintis šią painią dramą.

4. Jūs nepasitikite savimi.

Mokytojas kartą man pasakė: „Jei tu pats savimi netiki, kam kažkam kitam tikėti tavimi?“
Jei jūs nepasitikite savimi ir savo veiksmais, žmogus neužpildys šio trūkumo.

Jei jums reikalingi nuolatiniai patvirtinimai to, kad jūs nuostabiai atrodote, puikiai dirbate, progresyviai auklėjate vaikus ir dieviškai gaminate, jis pavargs nuo kasdienio poreikio jus drąsinti.

Niekas taip netraukia, kaip pasitikėjimas savimi ir savivertės jausmas. Mes nieko negalime pasiūlyti potencialiam partneriui, jei netikime savimi ir negerbiame savęs kaip asmenybės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page