Patarimai

Šaltas vanduo prieš šiltą vandenį: kas geriau jūsų sveikatai

Kada geriau gerti šaltą vandenį:

Pratimai

Pratimų metu kūno temperatūra pakyla. Prakaitavimas – tai vienas mechanizmų, kurį mūsų kūnas naudoja vėsinimuisi, tačiau mes netenkame daug vandens ir elektrolitų, kuriuos būtina papildyti.

Karštligė

Gerti šaltą vandenį, kai jūs karščiuojate – tai vienas kūno vėsinimo metodų. Labai svarbu palaikyti didelę hidrataciją, kai jūs karščiuojate, kadangi jūsų kūnas įtemptai dirba, kad pašalintų virusą ar infekciją.

Svorio kontrolė

Buvo įrodyta, kad šalto vandens gėrimas gerina medžiagų apykaitą. O taip pat papildomai padeda sudeginti 70 kalorijų per dieną.

Kada geriau gerti šiltą ar karštą vandenį:

Turi įtakos virškinimui

Kodėl dauguma žmonių vartoja karštą gėrimą rytais? Taip, kofeinas turi įtakos, tačiau tai ne vienintelė priežastis. Ajurvedinė medidicina tvirtina, kad rytinis šilto vandens gėrimas padeda  stimuliuoti virškinimą.

Skausmo lengvinimas

Geriau vartoti šiltą ar karštą vandenį, jei jūs kenčiate nuo galvos skausmo ar uždegimo. Šiltas vanduo padeda stimuliuoti kraujo pritekėjimą į audinius ir yra puiki priemonė menstruaciniams spazmams gydyti.

Vidurių užkietėjimas

Šilto vandens gėrimas, kai jūs kenčiate nuo vidurių užkietėjimo, gali padėti išspręsti šią problemą. Pagrindinė užkietėjimo priežastis yra vandens trūkumas, todėl būtina vartoti papildomą skysčių kiekį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page