Patarimai

Neįprasti įprastos druskos panaudojimo būdai

Visiems žinomą virtuvinę druską galima naudoti ne tik patiekalų skonio sustiprinimui. Ji tiesiog nepakeičiama daugelyje atvejų ir padės jums išvengti daugybės nemalonumų tiek virtuvėje, tiek už jos ribų.

1. Aliejaus taškymasis. Daugeliui mūsų žinoma situacija, kai kepant aliejus taškosi į visas puses. To išvengti labai paprasta – tiesiog įberkite truputį druskos į tokį aliejų.

2. Druska padės susidoroti su išbėgusio pieno dėmėmis – užpilkite jas vandeniu ir pabarstykite
druska ir palikite kuriam laikui, po to jas pašalinti bus labai lengva.

3. Dėkite druskos į vandenį, kur verda kiaušiniai – tai neleis jiems įskilti ir palengvins jų lupimą.

4. Jei virtuvėje kažkas užsidegė, į ugnį įberta druska užkirs kelią gaisrui.

5. Jei lygintuvo padas užsiteršė, jį labai paprasta išvalyti druskos pagalba. Įkaitinkite lygintuvą iki maksimalios temperatūros ir palyginkite juo pabertą pačią smulkiausią druską.

6. Iš druskos ir citrinos sulčių arba acto išeis puiki natūrali valomoji priemonė kovai su nešvarumais ir dėmėmis ant indų.

7. Pati druska arba ta pati druskos ir acto kombinacija padės atsikratyti pelėsio, pavyzdžiui, vonioskambaryje.

8. Druska padeda atsikratyti niežulio, tame tarpe ir nuo uodo įkandimo. Ant pažeistos vietos būtina užtepti sodraus druskos tirpalo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page