Patarimai

Kaip gražiai apipavidalinti erdvę po vonia

  • Uždangos montavimas.

Tokia plokščių sistema – viena geriausių išeičių šiuo atveju. Ji lengva ir tvirta. Yra kelios labai patogios variacijos bet kokiam skoniui.

  1. Stumdomos durelės

Tai vienas sudėtingesnių uždangos variantų. Tokias dureles būtina montuoti ant karkaso. Kadangi durelės stumdomos į šonus, konstrukcija net atidaryta neužima daug vietos. Tai geras variantas mažiems vonios kambariams.

  1. Atveriamos durelės

Šis variantas labiau tiks dideliems vonios kambariams, juk toks modelis reikalauja žymiai daugiau erdvės. Karkasas tokiai konstrukcijai žymiai paprastesnis.

Atverčiama lentyna po vonia yra tokios konstrukcijos variantas. Daugeliui patinka būtent toks prieigos prie reikalingų daiktų būdas.

  1. Uždara uždanga.

Toks variantas tiks tiems, pas ką pakanka vietos vonioje inventoriui ir erdvė po vonia ne tokia aktuali.

  1. Uždanga su skyriais.

Turbūt patogiausia konstrukcija erdvei po vonia. Šis modelis sudėtingas montavime, žmogui be patirties bus nelengva susidoroti su tokia užduotimi.

Uždanga po vonia su lentynomis visada bus prioritetinė, jei tu paklausi patarimo pas patyrusį darbų vykdytoją.

  1. Kapitalinė konstrukcija.

Ši konstrukcija iš plytų, padengta plytelėmis. Pliusai jos paprastume. Be to, ji gerai derės prie vonios kambario interjero, ypač jei tu naudosi tas pačias plyteles, kaip ir ant sienų.

  1. Lengvas dekoras.

Yra daugybė tokio dekoro variantų. Labai gražiai atrodo užuolaidėlė iš drėgmei atsparaus audinio. Tu taip pat gali paimti kelias simpatiškas dėžes ir sustatyti vieną ant kitos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page