Laisvalaikis

5 pamokos tiems, kurie stengiasi visiems įtikti

  1. Jūs nesate atsakingi už aplinkinių jausmus.

Dėdami pastangas, kad įtiktumėt aplinkiniams, jūs užsikraunate per didelę atsakomybę, nepriklausomai nuo to, ar jūs tai darote savo partneriui ar bandote išsikovoti kolegų palankumą darbe.

  1. Tais, kurie nori įsiteikti kitiems, labai lengva manipuliuoti.

Pažinti tokį žmogų galima iš tolo. Kuo dažniau žmogus atsako į prašymą teigiamai, tuo daugiau iš jo bus prašoma ateityje. Šios asmenybės tampa lengvu taikiniu. Kaip taisyklė, paslaugos jų prašoma tokiais žodžiais „Man sunku tavęs prašyti, bet…“, arba „Aš negalėčiau to prašyti ko nors kito, bet tu esi labai geras draugas“.

  1. Visada atsiras tie, kam nepatiks jūsų pasirinkimas.

Nėra dalykų, kurie patiktų absoliučiai visiems žmonėms. Pavyzdžiui, pažvelkite į atsiliepimus apie prekes arba paslaugas: kažkas sako, kad nieko geriau gyvenime nematė, o kažkam tai vėjais paleisti pinigai.

  1. Pastangos įtikti žmonėms išsekins jus.

Pastangos įtikti visiems iš eilės negatyviai veikia jūsų psichologinę būklę. Kuo daugiau galvojate apie tai, kad kažkam gali nepatikti, ar kaip pasakyti apie savo sprendimą, kad jis tiktų visiems, tuo mažiau resursų jūs galėsite skirti tikrai svarbių sprendimų priėmimui. Pergyvenimai, svarstymai ir savo minčių perfrazavimai nieko gero neduos. Bet jei jūs tą laiką ir energiją panaudosite produktyviau, pasieksite daugiau.

  1. Bandymai įtikti yra egoistiški.

Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl žmonės  sako, kad negali atsakyti kitiems – jų nenoras pasirodyti egoistais. Bet iš tikrųjų, noras patikti kitiems, pats savaime yra egoistiškas. Sutikdami daryti tai, ko mes nenorime daryti, priverčia mus jausti pasipiktinimą ir nuoskaudas. O šie jausmai kenkia bet kokiems santykiams.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page