Laisvalaikis

Galima tapti sutuoktiniais, o galima tapti pačiais artimiausiais žmonėmis

Jūs nustebsite, bet čia yra didžiulis skirtumas.

Pirmu atveju jūs darote tai, ką turite daryti: ji dirba, skalbia, gamina, tvarko, augina vaikus, atlieka sutuoktinės pareigą (dažniausiai su mintimi: atsišaudysiu ir miegoti), ir jis dirba, remontuoja, kala vinis, keičia lemputes, pramuša užsikimšusius vamzdžius, augina vaikus, atlieka sutuoktinio pareigą (dažniausiai išvis apie nieką negalvodamas). Jie moka paskolą už butą, planuoja keliones į vasarnamį, kartais vyksta atostogų. Ten , beje, taip pat dauguma šeimų gamina maistą, prižiūri vaikus ir pavargsta, Pavargsta, pavargsta, pavargsta. Kasdien. Pavargsta vienas nuo kito. Todėl kiekvienas turi savo asmeninį gyvenimą, asmeninius interesus laisvu nuo įsipareigojimų metu, kur kitam įėjimas draudžiamas.

Būdami artimi žmonės, jie daro tą patį: skalbia, gamina, taiso, augina vaikus. Tik yra vienas skirtumas – laisvu nuo įsipareigojimų laiku jie būna drauge. Jie neatlieka sutuoktinio prievolės, jie mylisi arba užsiima seksu (skirtumas čia didžiulis). Jie turi bendrus interesus. Ir nepatikėsite, jie netgi kalbasi. Apie nieką, prie arbatos puodelio ar taurės vyno. Jie ir yra asmeninis vienas kito gyvenimas. Jie neturi paslapčių vienas nuo kito, jie žino apie vienas kitą viską.

Ir žinote ką? Man nereikia sutuoktinio. Man reikia artimo žmogaus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page