Sveikata ir grožis

Koloristas paaiškino, kaip nudažyti „žilus“ plaukus, kad nereiktų jiems skirti labai daug dėmesio

Meistro paslaptis

Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man padėti?“ – paklausė moteris.

Martinas sutiko. Jie sutarė, kad moteriai reikia nudažyti plaukus sidabrine spalva, kuri suteiks jos natūraliai žiliems plaukams pikantiškumo ir išlaisvins ją nuo nuolatinio rūpinimosi plaukų dažymu.

Moteris buvo sužavėta rezultatu. Martinas publikavo jos pasikeitimo nuotraukas Instagrame (žr. aukščiau) prieš tris metus, bet pastaruoju metu nuotrauka vėl sulaukė dėmesio ir aptarinėjimo, ir ne veltui: jis – tikras žilų ir sidabrinių plaukų dažymo meistras ir žinovas.

Natūraliai pražilusios klientės ateina pas mane 2-3 kartus per metus, o ne kas kelias savaites“, – sako Martinas.

Tai labai patogu ir leidžia neslėpti natūralių žilų plaukų

Vienas dažymas paprastai užima 10valandų. Martinas sako, kad pirmiausia naudoja nuplovimą, kad pašalintų visus dirbtinių dažų pėdsakus. Po to, neliesdamas žilų plaukų šaknų, jis išbalina kitus plaukus, taip paruošdamas juos naujai sidabrinei spalvai.

Toliau — ir tai svarbiausia — jis parenka naują spalvą, derindamas ją su natūralių žilų plaukų atspalviu. Jis prašo klienčių ateiti su 8-10 cm ataugusiais savais plaukais, kad galima būtų pamatyti natūralią plaukų spalvą. Po to jis atkuria spalvą visai šukuosenai.

„Kai kurių klienčių plaukai priekyje yra :druskos su pipirais „ spalvos, o pakaušyje, tamsesni. Tada aš taip pat pridedu tamsios spalvos, kad atspalvis atkartotų natūralią spalvą“,- aiškina jis.

Po dešimties valandų klientė išeina iš salono su ryškesne savo natūralių plaukų versija.

Štai kiti Džeko Martino darbai:

  1. Iš kaštoninių tapo žili.
  2. Iš raudonplaukiai tampa žilais.
  3. Iš kaštoninių – sidabriniai.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page