Idomybes

Angelina Jolie: „Beprotiška meilė praeina greitai, dviejų bepročių – niekada!

20 puikių ir išmintingų Angelinos Jolie citatų

Stulbinančiai graži moteris, viena žymiausių pasaulyje aktorių, neįtikėtinai rūpestinga mama, Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė – Angelina Jolie tapo tikru moteriškumo, dvasios stiprybės ir gerumo simboliu.

Jos gyvenimas ne visada buvo toks: jaunystėje Angeliną lydėjo pavojingi pavojingi nuotykiai, narkotikai, neįpareigojantys santykiai ir palaidas gyvenimo būdas.

Bet galbūt būtent dėl šių išbandymų ji išmoko vertinti gėrį, užjausti ir mylėti, o dabar to moko visą pasaulį.

1. Kai tu darai kažką dėl kitų iš visos širdies, nelaukdamas dėkingumo, kažkas tai įrašo į likimų knygą ir atsiunčia laimę, apie kurią tu nė nesvajojai.

2. Beprotiška meilė praeina greitai, dviejų bepročių meilė – niekada!

3. Santykiuose reikia duoti tiek laisvės, kad žmogus pats norėtų vis dažniau būti šalia jūsų. Meilė – tai ne kada laikai žmogų, o kai visada duodi teisę rinktis…

4. Mūsų įsivaizdavimas, kaip viskas turi būti, trukdo mums mėgautis tuo, kaip viskas yra.

5. Meilė – kai tu atiduodi ir tau norisi atiduoti dar daugiau. Aistra – kai tu imi ir tau norisi imti dar.

6. Kai kažkas myli tave ir kai tu darai kažką laimingu, tu staiga pasijauti gražiausiu žmogumi žemėje.

7. Kokia stipri bebūtų moteris, ji laukia stipresnio už save vyro… Ir ne tam, kad jis ribotų jos laisvę, o tam, kad duotų jai teisę būti silpna.

8. Man patinka augti, tapti brandžia ir atitinkamai sveikai mąstančia. Visus įvykius, vykstančius mano gyvenime, aš dabar priimu paprasčiau.

9. Man reikia stipraus vyro, nepriekaištingai stipraus visomis prasmėmis, ir kad jis turėtų vieną silpnybę – mane.

10. Vaikai – tai mūsų silpnybė ir mūsų galia. Aš net neįsivaizduoju, kas su manimi bus, jei kuriam iš jų kas nors nutiks. Apie mane gali kalbėti ir rašyti siaubingiausius dalykus, tačiau pakanka atsidurti namuose ir pamatyti vaikus, pajusti jų meilę, aš sau atrodau svarbiausia persona pasaulyje.

11. Meilė – kai tu linki visa ko geriausio žmonėms, kuriuos myli, kai iškeli jų interesus ir gerovę aukščiau savų visada.

12. Niekada nereikia ieškoti kaltų, reikia gyventi nieko neskaudinant, neteisti kitų žmonių ir būti absoliučiai laisvu.

13. Man visada atrodė, kad atrodau kaip kvaila lėlė su didele burna ir tiesiai perskirtais plaukais. Su laiku tu bręsti ir supranti, kad visus tuos dalykus savyje reikia priimti. O paskui bučiuoji savo mylimąjį ir supranti, kam tau tos lūpos.

14. Aš dėl nieko nesigailiu. Niekada nesigailėjau. Ir netikiu apgailestavimais. Kol tu apgailestauji, tu gėdijiesi savęs. Kol gėdijiesi – tu narve.

15. Mes mylime kažką ne todėl, kad pagaliau sutikome idealą, o todėl, kad pamatėme jį kažkame neidealiame.

16. Aš galvoju apie mirtį daugiau, nei kiti žmonės, tai turbūt todėl, kad myliu gyvenimą labiau nei jie.

17. Jis gyvena jausmais, o jausti širdimi – tai geriausia, ką geba žmogus.

18. Kartais aš galvoju, mano vyras toks stulbinantis, kad aš nežinau, kodėl jis su manimi. Aš nežinau, ar aš pakankamai gera. Bet jei aš darau jį laimingu, tada tai viskas, kuo aš noriu būti.

19. Aš turiu ne tiek daug artimų žmonių, su kuo galėčiau paatvirauti. Todėl vienatvė kartais irgi tinkamas pašnekovas.

20. Svarbus ne tas, kuris buvo su tavimi nuo pat pradžių, o tas, kuris bus su tavimi iki pabaigos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page