Idomybes

Karalienė įteikė Kate Middleton dovaną už 78000000 eurų

Britų monarchė turi tikrai įspūdingą brangenybių kolekciją, kai kurios buvo perduodamos iš kartos į kartą, o dalis jų papildė karališkąjį lobyną per 69 Elžbietos II valdymo metus. Deimantų papuošalą jau kelis kartus segėjo vyresniojo Elžbietos anūko žmona, Kembridžo hercogienė. Panašu, kad Kate Middleton gavo dovanų iš karalienės vieną gražiausių ir brangiausių jos kolekcijos kolje. Deimantai su stačiakampiu smaragdų apvadu įsodinti platinoje.

Kartu su gėlių diadema kolje buvo dovanota septintojo ir paskutiniojo Haidebarado kunigaikštystės valdytojo Nizamo Mir Osmano Ali Chano jos vestuvėms. Tada dar princesei, Elžbietai buvo pasiūlyta išsirinkti papuošalą Cartier namuose pagal savo skonį, jas taip ir vadina – Nizam of Hyderabad kolje ir tiara.

Nizamas buvo vienas turtingiausių žmonių pasaulio istorijoje. Jo asmeninis turtas buvo dukart didesnis už Indijos, 1948 metais prarijusios suverenią Haiderabado kunigaikštystę, bendrąsias pajamas.

Sprendžiant iš to, kaip dažnai karalienė segėjo vėrinį, matosi, kad jis vienas jos favoritų. Su juo ji pasirodė daugybėje protokolo renginių, taipogi per pirmąjį savo vizitą į JAV 1951 metais. Taipogi kolje puošia karalienės atvaizdą ant Bahamų dolerio.

Įdomu, kad Elžbieta – ne pirmoji vėrinio savininkė, jis buvo sukurtas Cartier juvelyrų 1935 metais. Po metų jis buvo parduotas, o paskui išpirktas iš pirmojo pirkėjo 1936 m. Pirmoji savininkė buvo Elfrida Grevil, Voriko grafienė.

Pirmą kartą Viljamo sutuoktinė Nizam of Hyderabad pasipuošė 2014 m. Po to, kai ji dar keletą kartų segėjo jį viešumoje, galima numanyti, kad vėrinys iš asmeninės vestuvių dovanos tapo šeimos relikvija ir puoš sekančias britų karališkosios šeimos kartas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page