Sveikata ir grožis

Pėdos vidinio šono masažas pašalins nugaros skausmą

Pėdos vidinėje pusėje suprojektuotos visos probleminės stuburo zonos. Jas galima atrasti, spaudinėjant taškus ir atradus tuos, kuriuos skauda. Savito masažo metodikos dėka pėdos vidinėje šoninėje pusėje galima atrasti visą stuburo projekciją.

Atsisėskite ant grindų patogioje pozoje ir sukryžiuokite kojas. Dabar paimkite bet kurią pėdą į rankas, kaip parodyta nuotraukoje. Pasižiūrėkite ir įsivaizduokite stuburo liniją, esančią tarp didžiojo piršto ir kulno, vidinėje pėdos pusėje. Tai ir yra jūsų stuburo projekcija.

Vizualiai padalinkite pamatytą liniją į kelias dalis: kryžmuo, liemens sritis, krūtinės sritis ir kaklo sritis. Didžiuoju rankos pirštu, šiek tiek spausdami masažuokite šią liniją, eidami nuo kulno link didžiojo kojos piršto.

Jei stubure yra problemų, jūs atrasite šioje projekcijoje jų atspindžius. Jūs aiškiai pajausite skausmingus taškus, masažuokite juos ir jūs atpalaiduosite nervų galūnes, įtempiančias jūsų stuburą.

Bendrą atpalaiduojantį efektą jūs pajausite jau po pirmojo masažo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page