Laisvalaikis

7 labai tiesmuki klausimai, kuriuos turi sau užduoti, prieš nutraukdamas santykius

1. Noras išsiskirti kilo tik dėl partnerio elgesio ar tai susiję su mano vidine būsena? Pagalvokite, kaip jūs reaguodavote į panašias situacijas praeityje, kai buvote mažiau įsitempę, ir pabandykite suprasti, kas gi ne taip dabar. Galimas daiktas, reikalas visai ne partneryje o jūsų pojūčiuose.

2. Ar partnerio santykis su manim geresnis, negu su aplinkiniais? Bėgant metams, keičiasi kai kurių žmonių santykis su savo sutuoktiniu, rūpestingumą, meilę ir dėmesį pakeičia staiga grubumas ir abejingumas. Bendraujant, partneris nepraleidžia progos „įkąsti“, įžeidžiančiai pajuokauti arba netgi ima elgtis agresyviai. Tuo pat metu su kitais žmonėmis jis elgiasi kitaip.

3. Ar partneris daro man spaudimą? Praėjus kažkuriam laikui po santuokos, ar pradėjus rimtus santykius,
dauguma žmonių peržiūri savo nuomonę apie daugelį gyvenimo aspektų ir keičiasi patys – vidumi ir išore. Bet jeigu vienas iš partnerių daro spaudimą kitam, norėdamas jį pakeisti, vadinasi, kažkas yra negerai.

4. Kas yra mano emocinis ramstis ir palaikytojas? Dažnai nutinka taip, kad santuokoje vienas iš sutuoktinių ieško atramos ir palaikymo už santuokos ribų, pas savo draugą arba giminaitį. Šis fenomenas vadinamas „emocine neištikimybe“.

5. Ar dažnai mes einame į kompromisą ir ar išvis einame? Kompromisai santykiuose yra neišvengiami. Idealiausia būtų, kad abi pusės nusileistų viena kitai, ir tokiu būdu gautų kažkokią naudą, jei nusileido. O jei į kompromisą eina tik viena pusė, tai vargu, ar jam yra komfortiška tokiuose santykiuose, nes tai tiesiog nesąžininga.

6. Ar mes augame šiuose santykiuose? Ilgalaikiuose laiminguose santykiuose žmonės vystosi drauge, keičiasi jų interesai, požiūris į gyvenimą, jie siekia vieno tikslo, kuris juos jungia. Jei jūs pastebėjote, kad jūsų partneris užstrigo vienoje vietoje, arba degraduoja ir nesistengia to ištaisyti, tai didelė tikimybė, kad santykiai
pasmerkti.

7. Ar aš noriu palaikyti fizinį kontaktą su partneriu? Kalbama apie tai, ar jums bendrai norisi prisiliesti prie sutuoktinio: paimti už rankos, apkabinti, paliesti. Beje, būna ir taip, kad partneriai išlaiko intymų artumą kaip fiziologinių poreikių patenkinimo būdą, tačiau kasdieniniame gyvenime net neprisiliečia vienas prie kito.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page