Idomybes

Žmona namuose įrengė slaptas kameras ir pamatė, kaip vyras apnuodija jos kavą

Tereza Kozlovski padavė skyrybų dokumentus, bet ir toliau liko gyventi su vyru tame pat name. Jie bendravo gana taikiai, ir buvęs vyras netgi rytais virdavo jai kavą.

Kartą Tereza pajautė kažką negera. Ji negalėjo paaiškinti, kas vyksta, todėl nusprendė name įrengti slaptas kameras. Ir iš pirmų kadrų sužinojo, kad jos vyras kažką jai įmaišo į kavą.

Pasirodo, kad jis jai duodavo pavojingas dozes definhidramino – antihistamininio preparato, paprastai naudojamo alergijos ir nemigos gydymui.

„Brajanas norėjo mane nužudyti, kad nereiktų dalintis mūsų gražiu namu“,- pasakė Tereza. „Aš buvau šoke, kai pamačiau tai. Aš kritau ant kelių ir apsiverkiau. Aš vos galėjau judėti“.

Tereza pasakė advokatui apie savo niūrų atradimą, o šis pranešė policijai. Policija sugebėjo konfiskuoti paskutinį kavos puodelį, kurį jis jai paruošė, ir surado jame 127 mililitrus definhidramino – maždaug 8 tabletės. Moteris pasakojo, kad ji jautė nuovargį, pykinimą ir regėjimo sutrikimą.

Susidūręs su neginčijamais jo kaltės įrodymais, Brajanas Kozlovskis neneigė savo kaltės. Jam grėsė 15 metų kalėjimo. Prokuroras Erikas Smitas norėjo skirti minimalią 19 mėnesių bausmę, tačiau teisėjas nusprendė kitaip.

Praeitą ketvirtadienį Brajanas Kozlovskis buvo nuteistas 5 metams lygtinai ir 60 dienų kalėjimo, atliekant šią bausmę išeiginėmis dienomis. Akivaizdu, kad kaltintojai nebuvo patenkinti tokiu nuosprendžiu.

Related Articles

You cannot copy content of this page