Gyvūnai

Turistų prašoma nejodinėti drambliais Tailande. Ir štai kodėl

Baisios nuotraukos vaizduoja, kas vyksta su drambliais, ant kurių jodinėja turistai. Gyvūnai labai kenčia nuo tokių pramogų.

Fotografijos padarytos Pchukete, vienoje iš turistų labiausiai pamėgtų Azijos vietų. Čia matosi, kaip dramblių varinėtojai iki kraujo muša juos pagaliais su geležiniais antgaliais. Dramblių galvose lieka randai.

Šios nuotraukos šokiravo daugelį turistų, kurie net neįtarė, kad su drambliais taip blogai elgiamasi. Dabar daugelis platina jas ir kviečia atsisakyti jodinėti drambliais.

Pirmieji šias nuotraukas įkėlė Twiterio vartotojai Abang Da Balik.

Problema gana rimta, nes Tailandas tapo viena iš labiausiai turistų lankomų vietų ir pramogos su drambliais siūlomos daugumoje regionų. Ekspertų statistika teigia, kad taip išnaudojama apie 3 000 dramblių. Turistams leidžiama jais jodinėti, maitinti, net negalvojant apie pačių gyvūnų sveikatą.

Dauguma turistų dabar pareiškia, kad boikotuos tokias pramogas Tailande

Bet baisiausia netgi ne tai, kaip su jais elgiamasi, o kaip juos prijaukina. Daugelį drambliukų atskiria nuo motinų jauname amžiuje, įteigdami paklusnumą žiauriausiais metodais.

Laimei, Tailande yra dramblių draustinis, kur jie gali nebijoti žmonių. Bet ne visiems pasiseka ten atsidurti…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page